Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Balonowa Scena Młodych, czyli o zespołach lokalnych na Balonach nad Krosnem

Nowe, świeże brzmienie? A może klasyczne, mocne lub lekkie granie. Jaka będzie Balonowa Scena Młodych, przekonamy się w dniach 1-2 maja.

REKLAMAPodczas "Balonów nad Krosnem" na deskach lotniskowej sceny wystąpią:

niedziela, 1 maja:
- Utopia,
- MoshMachine,
- Arcane Cathedral.

poniedziałek, 2 maja:
- Error 404,
- Inity Sounds.

UTOPIA
Utopia to nasza pasja, hobby i sposób na spędzenie wolnego czasu. Gramy od 2013 roku, a w składzie mamy 7 wspaniałych, ambitnych i radosnych ludzi. W roku 2015 nagraliśmy pierwsze, wyczekiwane demo “TAM GDZIE DOCIERA WIATR”, które zostało bardzo pozytywnie przyjęte.
Utwory z naszego demo można było usłyszeć w regionalnym Radio Rzeszów, a 2 z nich dotarły na pierwsze miejsce PODKARPACKIEJ SCENY PRZEBOJÓW. Gramy muzykę klimatyczną dzięki zestawieniu 2 klawiszy idealnie się uzupełniających i bardzo mocno kąsających gitar. W chwili obecnej pracujemy nad kolejną płytą, którą zamierzamy nagrywać jesienią.

MOSHMACHINE
Pomysł na MoshMachine zrodził się w głowach dwóch grajków, wioślarza - Mielonego i porykującego - Kosy początkiem 2015 r. Do składu szybko dołączyli starszy garowy - Smoła i kolejny wioślarz - Yuri. W tym składzie zespół rozpoczął pierwsze próby. Szybko z zespołu odszedł Tomasz "Mielony" Świerad. Natomiast do współpracy dali się namówić basman - Linda oraz mający tłuc po dodatkowych perkusjonaliach - Marshal.
Zadecydowano też o poszukiwaniach drugiej gity i na to miejsce wskoczył Dziubek. Takim składem zespół zabrał się do pracy nad materiałem. Kompozycje są dziełem Yuriego i Smoły, natomiast warstwa tekstowa która, jest w naszym rodzimym języku spoczęła na barkach Kosy. Muzyka, którą dostaniecie od MM to wypadkowa wielu styli, każdy z członków bandu ma swoje inspiracje, gdzieś istniał jako muzyk.

ARCANE CATHEDRAL
Zespół powstał z inicjatywy perkusisty Artura Janiszewskiego w 2014 roku. Do składu dołączyli byli muzycy zespołu Nocturnal Light: Lena Filipowicz (klawisze), Wojtek "Frost" Mróz (gitara/growl) i Paweł Serwatka (bas). Grupa rozpoczęła tworzenie autorskiego materiału oraz poszukiwanie odpowiedniej wokalistki i drugiego gitarzysty.
Po roszadach personalnych oraz dołączeniu do składu wokalistki Natalii Zajdel, zespół rozpoczął pracę nad debiutanckim teledyskiem i płytą o tytule "Shivers".

ERROR 404
Ten pochodzący z Sokołowa Małopolskiego zespół gra szeroko pojętego rocka. Choć istnieją krótko, to od samego początku przygotowują i prezentują repertuar, który podoba się wielu. Czy popełnią jakiś błąd? Usłyszymy.
INITY SOUNDS
Zespół Inity Sounds powstał w lutym 2014 roku. Gramy muzykę Reggae/Ska. Skład zespołu liczy 8 osób. Wykonujemy tylko i wyłącznie naszą autorską muzykę. W zeszłym roku zdobyliśmy pierwsze miejsce w konkursie studenckich zespołów "Kill Me With The Music", co dało nam możliwość wystąpienia na scenie amfiteatru w Opolu.
Ponadto mamy na koncie dorobek koncertowy w postaci zagranych wielu koncertów klubowo-plenerowych oraz liczne prezentacje przed krajowymi i zagranicznymi artystami.

pf

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj