KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Siostry Wajs & Stonoga podczas Balonów nad Krosnem

Dwie siostry, Agnieszka i Patrycja śpiewają autorskie piosenki skomponowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Ponad godzina dobrej zabawy i wesołych piosenek, które dzieci będą nucić długo po zakończonym koncercie, tańca z zakręconą stonogą i interaktywnej rozrywki. To muzyczne niezapomniane widowisko pełne figli, uśmiechu i radości odbędzie się w Krośnie już 3 maja, na lotnisku, podczas plenerowej imprezy "Balony nad Krosnem".

REKLAMA


Duet tworzą pochodzące ze Śląska siostry Agnieszka i Patrycja Wajs. Każda z dziewczyn od najmłodszych lat występuje na scenie, zarówno muzycznej, jak i teatralnej. W 2014 roku, siostry postanowiły połączyć swoje siły i doświadczenie sceniczne związane z twórczością dla dzieci. Wynikiem tej współpracy jest projekt muzyczny skierowany do najmłodszych odbiorców muzyki rozrywkowej, "Siostry Wajs & Stonoga". Projekt to trasa koncertowa i debiutancka płyta duetu o tym samym tytule. Premiera płyty odbyła się 20 listopada 2015 roku.
Siostry Wajs & Stonoga to również tytuł autorskiej płyty, na której znajdują utwory dla najmłodszych. Płyta została nominowana do nagród muzycznych FRYDERYKI 2016 w kategorii "Muzyczny Debiut Roku". Chwytliwe aranżacje, ciepłe wokale i gra aktorska to główne atuty albumu. Utwory mają charakter zarówno rozrywkowy, jak i edukacyjny.

Zespół taneczny STONOGA zachęci do wspólnej zabawy i wciągnie do tańca zarówno najmłodszych, jak i ich opiekunów. A dziecięcy chór rozśpiewa całą publiczność w rytmie wesołych melodii.

Wydarzenie odbędzie się 3 maja, na krośnieńskim lotnisku, podczas plenerowej imprezy "Balony nad Krosnem".

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?