Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Kultowy musical 25 lat później. "Metro" na Podkarpaciu

Kultowy musical 25 lat później. "Metro" na Podkarpaciu Fot. archiwum Teatr BUFO

Jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych polskich musicali, "Metro", skończył 25 lat. Grupa Janusza Józefowicza w tegorocznym jubileuszowym tournee zawita na Podkarpacie. Na kultowy musical zapraszamy 25 września do Hali Podpromie w Rzeszowie. Nie przegap tego!

REKLAMA



Gdzieś między fikcją a rzeczywistością... Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

To wszystko sprawia, że granica między teatrem, a rzeczywistością staje się płynna, akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.

25 Lat Najlepszego Polskiego Musicalu
Świat się zmienia,
Padają mury, otwierają się granice
Teatr też się zmienia
Niezmienne pozostają tylko marzenia...
... marzenia młodych ludzi, nasze marzenia

PorywaFjące i zapierające dech w piersiach efekty świetlne i laserowe będą tłem dla popisów tanecznych, akrobatycznych i wokalnych grupy 35 artystów z teatru BUFO.

Autorkami libretta i tekstów piosenek są Agata i Maryna Miklaszewskie. Muzykę skomponował Janusz Stokłosa. Za scenariusz, choreografię i reżyserię odpowiada Janusz Józefowicz. Na scenie wystąpią: Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, Mariusz Czajka, Artur Chamski, Jerzy Grzechnik, Natalia Srokocz, Natalia Kujawa, Jan Traczyk, Maria Tyszkiewicz, Aleksandra Zawadzka i inni...

Musical "Metro" stał się pierwszym w Polsce, jak dotąd jedynym "kultowym" wydarzeniem teatralnym. Żadne polskie przedstawienie dramatyczne, komediowe, operowe, operetkowe, kabaretowe czy rewiowe nie osiągnęło 950 przedstawień (obecnie już "grubo" ponad dwa tysiące!), żadne nie było obejrzane przez prawie milion widzów. Ale produkcja "Metra" to nie tylko historia niebywałego wprost sukcesu kasowego, a także artystycznego. To przede wszystkim optymistyczna historia grupy młodych ludzi. Ludzi, którzy udowodnili, że gdy się ma talent i ambicje, nawet w Polsce można odnieść sukces, zdobyć pieniądze i sławę. (Antena)

Cudowna, bardzo efektowna, lekka i przyjemna opowieść o pięknej miłości. Piękni ludzie, piękne piosenki i miłość. "Metro" to sama rozkosz oglądania i słuchania. I nawet po latach prezentowania na scenie cieszy się popularnością... "Metro" to wspaniałe widowisko o marzeniach, które można realizować w piękny sposób. Spektakl pełen nadziei i zachęty do robienia w życiu tego, co się kocha. (www.stacjakultura.pl)

Rekordziści widzieli METRO już ponad 100 razy i na pewno przyjadą do Rzeszowa!
"Metro" - bezprecedensowe widowisko muzyczne z udziałem najlepszych artystów teatru BUFFO można zobaczyć w rzeszowskiej hali Podpromie, w niedzielę, 25 września, o godzinie 18:30. Czas trwania przedstawienia: 120 min. bez przerwy.

CENY BILETÓW: od 70 do 250 zł:
- Strefa VIP (czerwona) - 250 zł
- Strefa I (pomarańczowa) - 160 zł / 139 zł*
- Strefa II (zielona) - 120 zł / 99 zł*
- Strefa III (niebieska) - 90 zł / 69 zł*
- Strefa IV (żółta): 70 zł / 59 zł*
*promocja trwa do 31 maja 2016, ilość biletów w przedsprzedaży jest ograniczona.

Dodatkowe informacje oraz zamówienia zbiorowe biletów: Impresariat edma.art Edward Małek, tel. 506 55 39 37, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zobacz także: www.edma.art.pl oraz www.metrowrzeszowie.pl

red.
Fot. archiwum Teatr BUFO

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj