KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Forma - Detal - Minimalizm Łukasza Jaracza [ZDJĘCIA]

Forma - Detal - Minimalizm Łukasza Jaracza [ZDJĘCIA] Fot. Juliusz Stola | www.juliuszstola.pl

Od 1 czerwca w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie można oglądać wystawę fotografii Łukasza Jaracza, fotoreportera KrosnoCity.pl. To podsumowanie 7-letniej działalności fotograficznej artysty, który poruszając się po prywatnym archiwum zabiera odbiorcę w świat martwej natury.

REKLAMA


Wernisaż wystawy odbył się 1 czerwca w Galerii Fotografii RCKP przy ul. Kolejowej 1. Ekspozycję będzie można oglądać do 15 lipca.

Wystawa to zbiór 56 czarno-białych fotografii przedstawiający formę, detal oraz minimalizm w architekturze przestrzeni miejskiej. Obrazy powstały w niespodziewanych momentach, lecz każdy z nich ma swoją przyczynę, która zainspirowała autora do ich uchwycenia.

Łukasz Jaracz, krośnianin urodzony w 1988 roku. Absolwent Państwowego Pomaturalnego Studium Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie na kierunku fotografia. Mieszka i pracuje w Krośnie, od święta poza miastem. Od ponad 6 lat współpracuje z Krośnieńskim Portalem Informacyjnym KrosnoCity.pl. Na co dzień wykonuje reportaże z wydarzeń w mieście. W wolnym czasie fotografuje detal oraz architekturę. W niedalekiej przyszłości planuje również zająć się fotografia reklamową, żywności oraz analogową.

 

mg
Fot. Juliusz Stola | www.juliuszstola.pl

  • autor: mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?