KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wygraj własną wystawę w RCKP!

Jesteś pasjonatem fotografii? Weź udział w konkursie grantowym organizowanym przez Festiwal Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy i RCKP w Krośnie. Prześlij swój pomysł na projekt fotograficzny, i otrzymaj wsparcie finansowe o wartości 1000 zł. Organizatorzy umożliwią Ci jego realizację. Tematyka i format prac jest dowolny.

REKLAMA


Do 15 lipca wyślij pocztą (e-mail lub list) propozycję Twojej wystawy fotograficznej (do 10 zdjęć) wraz z próbkami zdjęć. Wyłoniony zostanie jeden artysta, który otrzyma nagrodę.

W ramach otrzymanego dofinansowania organizatorzy oczekują od Ciebie:
- wydruku fotografii,
- przyjazdu do Krosna oraz montażu fotografii w przestrzeni wystawienniczej w dniu 8 września (zwracamy dodatkowo koszty podróży, udostępniamy bezpłatnie miejsce do wystawienia zdjęć, zapewniamy nocleg i wyżywienie w dniach 8-10 września), wystawa trwać będzie około miesiąca),
- opowiedzenia o swoim projekcie podczas wernisażu wystawy fotografii, który odbędzie się w ramach festiwalu Nocne Teatralia Strachy.

Zgłoszenia
W wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tradycyjnej: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1, 38-400 Krosno z dopiskiem: Nocne Teatralia Strachy - Fotografia.

Wydarzenie realizowane będzie przy pomocy finansowej gminy Krosno.

Weź udział w wydarzeniu na facebook’u: Wystaw się w Krośnie!

mg

  • autor: mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?