KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

W Krośnie rusza REAL LIFE ESCAPE ROOM - WydostanSie!

WydostanSie! - "Zakładnicy" WydostanSie! - "Zakładnicy" Fot. Łukasz Jaracz

Czeka nas spora dawka emocji i mnóstwo zagadek! W Krośnie rozpoczyna swoją działalność REAL LIFE ESCAPE ROOM - WydostanSie. Pokoje pełne zagadek znajdziecie przy ul. Lwowskiej 17. Zmierz się z czasem i  znajdź klucz do wyjścia! Otwarcie już w piątek, 17 czerwca!

REKLAMA


WydostanSie oferuje nową formę rozrywki, jaką jest REAL LIFE ESCAPE ROOM, czyli przeniesienie gier online do czasu rzeczywistego. Dotychczas Real Life Room Escape dostępny był najbliżej w Rzeszowie. Teraz przyszedł czas na Krosno.

Na czym polega zabawa?
Grupa od 2 do 5 osób zostaje zamknięta w pokoju. Ma 45 minut na rozwiązanie zagadek i łamigłówek, które są ze sobą połączone, aby ostatecznie odnaleźć klucz i wydostać się niego. Uczestnicy zabawy mogą liczyć na pełne emocji, kreatywne spędzenie czasu. W grze potrzebne są umiejętności pracy w grupie, współdziałanie, trochę sprytu i spostrzegawczość. Do tego dochodzi działanie pod presją uciekającego czasu.

Wejdź do pokoju "PRL-ove" i "Zakładnicy"
W Krośnie na razie dostępne są dwa pokoje: "PRL-ove", powrót do czaru komunistycznego saloniku oraz "Zakładnicy", gdzie porywacze jadą po łup, a uwięzieni zakładnicy mają tylko 45 minut na wydostanie się podczas nieobecności terrorystów.
 
- Zabawa dedykowana jest dla grupy 2-5 osobowej. Jednak dobrze współpracujące pary i tria również spokojnie dadzą sobie radę - mówi Rafał, założyciel WydostanSie.
 
PRL-ove
Ludu pracujący! Poczuj czar komunistycznego życia i cofnij się w czasie do karteczek na żywność, pustych półek w sklepach oraz kineskopowych telewizorów. Dla jednych powrót do wspomnień, a dla młodszych okazja do sprawdzenia, jak wyglądało życie kilka dekad temu, bez Internetu i Facebooka. Macie 45 minut na znalezienie talonu, który upoważni Was do WydostaniaSie z luksusowego, komunistycznego mieszkania.


Zakładnicy
Niewłaściwe miejsce, nieodpowiedni czas. Jesteście świadkami napadu na bank, a rabusie porywają Was i przetrzymują, jako zakładników. Jesteście więzieni w piwnicy i nie macie kontaktu ze światem. Sprawcy napadu jadą ukryć łup, a Wy zostajecie sami na 45 min. Dokładnie tyle czasu macie na WydostanieSie z zamkniętej piwnicy.

- Zasady w obydwu pokojach są bardzo podobne. Reguły są uniwersalne dla wszystkich pomieszczeń, w Rzeszowie i w Krośnie. Jest jeden schemat do rozwiązania. Zawodnicy rozwiązują szereg zagadek, które są ze sobą ściśle połączone. Idąc przez punkty A, B, C dochodzi się do punktu D, nie można zrobić tego w inny sposób. Zagadki są tak ułożone, by każda z osób w grupie mogłaby się czymś zająć. Grupy będą mogły, jeśli oczywiście będzie taka potrzeba, uzyskać pomoc. Narrator gry cały czas jest w stałym kontakcie z zawodnikami, ma podgląd na kamerze i widzi, na jakim etapie są uczestnicy gry. W grze "Zakładnicy" będzie zorganizowany do komunikacji z narratorem czat online, a w grze "PRL" komunikacja odbywać się będzie za pomocą telefonu - dodaje pomysłodawca WydostanSie.

WydostanSie dla dzieci, młodzieży i dorosłych
Na początku WydostanSie w Krośnie, otwarte będzie tylko w weekendy, panel rezerwacyjny z godzinami dostępny jest na stronie internetowej www.wydostansie.pl.
 
Organizatorzy zapraszają do zabawy wszystkich fanów główkowania! Tych młodszych z rodzicami, a młodzież od 13 lat może próbować swoich sił samodzielnie.

REAL LIFE ESCAPE ROOM skierowany jest również dla firm. - Zróbcie sobie dzień wolnego od karaoke i kręgli! Spędźcie firmowy wieczór w oryginalny sposób. Sprawdźcie swoją efektywność i trafność podejmowanych decyzji konkurując między zespołami - dodaje Rafał.

Wejdź do gry!
Wieczorny relaks? Weekendowa wyprawa? Randka?! Każda pora jest dobra, by w przyjemnej atmosferze spędzić wspólne chwile. Wykaż się instynktem detektywa i nie zapomnij o współdziałaniu z innymi, to najlepszy przepis na odnalezienie drogi wyjścia.

REAL LIFE ESCAPE ROOM - WydostanSie,
Krosno, ul. Lwowskiej 17,
Otwarcie: piątek, 17 czerwca, godz. 18:00,
Rezerwacja: www.wydostansie.pl,
Weź udział w wydarzeniu na facebook’u: WydostanSie - Krosno otwarcie.

mg
Fot. Łukasz Jaracz

  • autor: mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?