KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Słodka niedziela na krośnieńskim Rynku

W najbliższą niedzielę (14.08) na Rynku w Krośnie odbędzie się Dzień Deserów. Restauracje, kawiarnie, lodziarnie i bary od 12 do końca dnia będą kusić słodkościami. Dla osób, które tego dnia przyjdą na Rynek przewidziano konkurs z nagrodami.

REKLAMA


Po wielkim sukcesie Dnia Grilla i Nocy Zakupów, które przyniosły lokalom i sklepom zaskakującą popularność, nadchodzi kolejna impreza.

- Lokale już przygotowują się do słodkiej niedzieli, wymyślając desery, które przyciągną jak największą liczbę klientów. Mrożone jogurty, szarlotka z lodami, tiramisu, crème brûlée, semifreddo (zmrożone amaretto z biszkoptami) i desery lodowe to tylko kilka przykładów przysmaków, które przygotowują lokale działające na Rynku - zapowiadają restauratorzy.

Mapę lokali można znaleźć pod adresem www.rynekkrosna.pl
Oprócz pyszności na dzieci będą czekać gry i zabawy w wielkiej piaskownicy. Dodatkową atrakcją będzie przechadzająca się po Rynku Cukierkowa Panienka na szczudłach.

Wszystkich wchodzących na Rynek powita słodka instalacja artystyczna.

Konkurs
Dniu Deserów będzie towarzyszyć również konkurs z nagrodami ufundowanymi przez KHS Krosno. Na zwycięzców czeka szkło deserowe. Konkurs będzie polegał na zrobieniu sobie "słit foci" w czasie trwania akcji i nadesłaniu jej w wiadomości prywatnej na facebookowy fanpage "Rynek Krosna. Serce miasta".

Dzień Deserów to już trzecie przedsięwzięcie, które jest organizowane w ramach projektu "Rynek Krosna. Serce Miasta", mającego za zadanie ożywienie krośnieńskiej starówki. Po Dniu Grilla (13.06), Nocy Zakupów (29.07) i Dniu Deserów (14.08) czeka na nas jeszcze wrześniowy Dzień Specjałów.

Zobacz także:
- Noc Zakupów na rynku w Krośnie
- Dzień grilla już jutro! Restauratorzy zapraszają na wspólną ucztę
- Nowa akcja: "Rynek Krosna. Serce Miasta"

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?