KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Turniej Miast Zumi 2016 - sonda i konkursy

Turniej Miast Zumi wystartował 10 października i zakończy się 7 listopada! W plebiscycie użytkownicy mogą oddać swój głos na jedno spośród 335 miast powiatowych w tym Krosno.

REKLAMA


Szansę na wygraną i zdobycie tytułu "Najpopularniejszego miasta w Polsce" ma każde miasto, ponieważ to proporcja liczby głosów do liczby mieszkańców zadecyduje o pozycji w plebiscycie.

Oddając głos na Krosno, nie ponosicie żadnych kosztów związanych z głosowaniem w Turnieju Miast. System weryfikacji głosów, który działa poprzez wysłanie smsa na podany numer telefonu jest tylko zabezpieczeniem przed robotami i nie ma na celu wysyłania jakichkolwiek sms-ów PREMIUM.

Udostępniaj informacje o Turnieju Miast na swoim facebook’owym profilu, dołącz do wydarzenia: Głosuj na Krosno w Turnieju Miast Zumi!

Zobacz także: Zagłosuj na KROSNO w czwartej edycji turnieju miast Zumi.pl

Sonda
Mieszkańcy mogą zagłosować nie tylko w plebiscycie Turniej Miast, ale również w sondzie, która ma na celu wyłonienie dodatkowo 4 miast, które zdaniem użytkowników wyróżniają się w takich kategoriach jak: BIZNES, TURYSTYKA, BEZPIECZEŃSTWO, EKOLOGIA. Sonda dostępna jest - tutaj.

Każdy użytkownik może zagłosować raz w każdej z kategorii. Zwycięskie miasta otrzymają nagrodę w wysokości 5 tys. zł na reklamę w Zumi.pl i Onet.pl (organizator ponosi 99% kosztów).

Konkurs fotograficzny "Poznaj piękno mojego miasta!"
Mieszkańcy, którzy prześlą zdjęcia przedstawiające w ciekawy sposób jedno z miast powiatowych, mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe, takie jak czytnik e-book Kindle Paperwhite 3, kody VOD na dowolny firm na platformie VOD.pl oraz prenumeraty Newsweek+ na 90 dni.

Zgłoszenia można przesyłać do 7 listopada poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie Turnieju Miast w zakładce Konkurs. Prace będą publikowane na stronie akcji w zakładce konkursowej.

O konkursie przeczytacie tutaj: Pokaż piękno Krosna! Weź udział w konkursie!

Ciekawe materiały na temat polskich miast
Na stronie Turnieju Miast znajdziecie również specjalną sekcję z artykułami, w której znaleźć można interesujące treści na temat polskich miast.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?