KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zagłosuj na KROSNO w czwartej edycji turnieju miast Zumi.pl

Ruszył plebiscyt na "Najpopularniejsze miasto w Polsce". Zapowiada się mocna rywalizacja! Na Krosno możecie głosować do 7 listopada.

REKLAMA


Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Mieszkańcy i władze samorządowe aktywnie walczyły o tytuł dla Miasta Szkła. Krosno w 2015 roku znalazło się na 33 miejscu spośród 335 miast powiatowych z wynikiem 804 głosów.

Czwarta edycja pozwoli wyłonić osiem zwycięskich miast. Łączna kwota nagród to aż 420 000 zł na przeprowadzenie kampanii reklamowej na Onet.pl i Zumi.pl (zwycięski miasta otrzymają 99% rabatu na swoja nagrodę):

I miejsce  - 200 tys. zł,
II miejsce - 100 tys. zł,
III miejsce - 50 tys. zł.

Nagroda specjalna za największą liczbę zebranych głosów - 50 tys. zł.
 
Wyróżnienia specjalne dla miast w kategoriach:
- ekologia - 5 tys. zł,
- turystyka - 5 tys. zł,
- biznes - 5 tys. zł,
- bezpieczeństwo - 5 tys. zł.

Internauci będą mogli oddać głos na jedno spośród 335 miast powiatowych. - Szansę na wygraną i zdobycie tytułu "Najpopularniejszego miasta w Polsce" dajemy każdemu miastu, stosując proporcję liczby głosów do liczby mieszkańców, która zadecyduje o pozycji w naszym plebiscycie. Dodatkowo każdy użytkownik może wyróżnić miasta w specjalnych kategoriach: Ekologia, Turystyka, Biznes i Bezpieczeństwo - informuje zespół Zumi.pl, organizator plebiscytu.

- Nie zapominając o użytkownikach, bez których Turniej Miast nie istniałby, przygotowaliśmy  konkurs fotograficzny, w którym damy szansę mieszkańcom na pokazanie swojego miasta z ich perspektywy - dodaj organizator.

Zwycięskie fotografie będą nową "tapetą" danego miasta w 2017 roku na stronie głównej Zumi.pl. Na zwycięzców czekają również atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Wesprzyj Krosno i  pomóż mu wygrać kampanię promocyjną w Zumi i Onet!
Jak możesz pomóc Krosnu? Udostępniaj informacje o Turnieju Miast na swoim facebook’owym profilu, dołącz do wydarzenia: Głosuj na Krosno w Turnieju Miast Zumi! i bierz udział w konkursach.

Zagłosuj w na swoje miasto już 10 października 2016: turniejmiast.zumi.pl

Zobacz także:
- Pokaż piękno Krosna! Weź udział w konkursie!
- Turniej Miast Zumi 2016 - sonda i konkursy

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?