KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Podróż do Syrii, Jordanii i Izraela - spotkanie z podróżnikiem w K15

Podróż do Syrii, Jordanii i Izraela - spotkanie z podróżnikiem w K15 Fot. archiwum Bartłomiej Machowski

K15 zaprasza na kolejne spotkanie z podróżnikami. Gościem klubu będzie Bartłomiej Machowski. Wydarzenie odbędzie się 24 listopada. Początek o godzinie 19. Wstęp wolny.

REKLAMA


Tryptyk Bliskowschodni - Syria, Jordania, Izrael
Spotkanie będzie relacją z rowerowej podróży po Bliskim Wschodzie. - Odwiedzimy trzy kraje: Syrię, Jordanię i Izrael. Będzie to podróż między islamem, chrześcijaństwem i judaizmem. Odwiedzimy najważniejsze miejsca wyznawców tych religii na czele z Jerozolimą. Udamy się do Palestyny, aby odwiedzić miejsce narodzin Jezusa - Betlejem. Zanim jednak tam dotrzemy, ujrzymy Pustynię Syryjską i Pustynię Negev, ruiny starożytnych miast, Morze Martwe i Czerwone - mówią organizatorzy.

Bartłomiej Machowski
Absolwent Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach na kierunku geografia oraz Państwowego Pomaturalnego Studium Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie na kierunku turystyka i rekreacja. Przewodnik beskidzki, pilot wycieczek, autor wielu prelekcji i slajdowisk. Założyciel Studenckiego Koła Naukowego Turystyki "Bez Nazwy" w Kielcach i Forum Turystycznego Bez Nazwy. Wiceprezes oddziału PTTK w Krośnie.

- Podróżując po świecie dużo fotografuję, obok prezentuję fotografię wykonaną na Połoninie Borżawie, która została wyróżniona jako Zdjęcie Roku 2006 w miesięczniku Poznaj Świat - mówi Bartłomiej Machowski.

Klub K15
Krosno, ul. Krakowska 15
Bartłomiej Machowski: Tryptyk Bliskowschodni - Syria, Jordania, Izrael
czwartek, 24 listopada, godzina 19.
Wstęp: wolny.

red.
Fot. archiwum Bartłomiej Machowski

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?