KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Komedia "Między łóżkami" w Krośnie. Na deskach świetni aktorzy

Dwie godziny, sześć pokoi, a w nich sześć łóżek! Zobacz wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie.  Spektakl "Między łóżkami" już 29 stycznia 2017 w RCKP. Czeka na was masa śmiechu w gwiazdorskim wydaniu!

REKLAMA


Czy jesteście gotowi na doskonałą zabawę, a tym samym na odrobinę refleksji i wzruszenia? W Krośnie przyszedł czas na dobry teatr! 29 stycznia w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie będzie gościć znakomita obsada aktorska w spektaklu Artura Barcisia "Między Łóżkami".

"Między Łóżkami" to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców jednego z prowincjonalnych miasteczek w Kanadzie. Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest - łóżko.

Sex na antenie!
Para 50-latków godzących się uprawiać sex na antenie radiowej, włamywacze zawodowiec i amator-księgowy, starzejąca się gwiazda rocka, Tommy Quick i jego młodociana fanka pragnąca przeżyć z nim ten pierwszy raz, szef clubu go-go, który musi zwolnić nieudolną striptizerkę, taksówkarka bez zmysłu orientacji w terenie i inni. Co Wy na to?

Najlepszą dawkę humoru zapewni dla was piątka znakomitych aktorów: Katarzyna Skrzynecka, Artur Barciś, Radosław Pazura, Lesław Żurek, Katarzyna Ankudowicz, Maria Niklińska.

Spektakl "Między Łóżkami"
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie (ul. Kolejowa 1)
29 stycznia 2017 r., godzina 17.00.

Bilety do nabycia w kasie RCKP (ul. Kolejowa 1) w cenie 80 zł., 75 zł., 70 zł. Rezerwacje pod nr tel. 13 43 218 98 wew.158 oraz na stronie www.kupbilecik.pl. Organizatorem wydarzenia jest Agencja artystyczna ART-TU.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?