KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Złote Spinacze" dla Krosna [FILM]

Anna Nawrocka i Bartłomiej Tełewiak / Young Arts Festival Anna Nawrocka i Bartłomiej Tełewiak / Young Arts Festival Fot. Michał Gmitruk

Young Arts Festival został zwycięzcą tegorocznej edycji prestiżowego konkursu public relations "Złote Spinacze". Krośnieński festiwal otrzymał złotą statuetkę w kategorii Kultura i Media, wygrywając m.in. z takim wydarzeniem jak Weekend Otwarcia Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

REKLAMA


2 grudnia poznaliśmy zwycięzców czternastej edycji najważniejszego konkursu PR w Polsce - Złote Spinacze.

Krośnieński Young Arts Festival został zwycięzcą kategorii Kultura i Media, pokonując tym samym dwa nominowane projekty:
 
- "Weekend Otwarcia Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016" - Komunikacja Plus, Biuro Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016,

- "Kompleksowa obsługa korporacyjna procesu przejęcia TVN SA przez Scripps Networks Interactive" - MSLGROUP, Scripps Networks Interactive.
 
- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to właśnie nasz krośnieński projekt został tym zwycięskim - mówi Bartłomiej Tełewiak, współpomysłodawca i organizator Young Arts Festival. - To dla nas olbrzymie wyróżnienie, cieszy nas fakt, że już pierwsza edycja spotkała się z tak dobrym przyjęciem, zarówno przez mieszkańców miasta, a także docenieniem profesjonalistów, którzy uznali, że nasz pomysł i koncepcja wydarzenia są najlepsze - dodaje.
 
Sukces krośnieńskiego festiwalu jest szczególny w swoim wymiarze, ponieważ tegoroczna edycja była wyjątkowa w kwestii przyznawania nagród. Po raz pierwszy przyznawano w maksymalnym wymiarze trzy statuetki: Brązowy, Srebrny i Złoty Spinacz. Jednak, co wielokrotnie tegoroczne jury podkreślało, złotymi statuetkami mogły cieszyć się tylko bezwzględnie najlepsze projekty.




Złote Spinacze, mają na celu wyłonienie najlepszych polskich kampanii PR. Konkurs jest kierowany do polskich oraz międzynarodowych przedsiębiorstw, instytucji publicznych, organizacji non-profit oraz podmiotów realizujących kampanie PR w Polsce. Jego celem jest zwiększanie profesjonalizmu i promocja najlepszych praktyk w PR i komunikacji. Do grona jury zostali zaproszeni eksperci public relations, przedstawiciele świata nauki, mediów oraz organizacji biznesowych i pozarządowych. W tym roku projekty konkursowe oceniało 49 jurorów ekspertów branży.

yaf/pd
Fot. Michał Gmitruk

  • autor: yaf/pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?