KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Grali w gry zbierając karmę dla zwierzaków

Grali w gry zbierając karmę dla zwierzaków Fot. Piotr Dymiński

W ubiegłą sobotę odbyło się niecodzienne wydarzenie na rzecz krośnieńskiego przytuliska dla zwierząt. W budynku PWSZ zorganizowano gamesroom z grami planszowymi. "Wejściówką" była karma dla zwierzaków. To kolejny event w wykonaniu Blueberrypuddingcake.

REKLAMA


- Tym razem przy okazji Games Roomu zbieraliśmy akcesoria, jedzenie i cegiełki na sierściuchy oraz futrzaki, którymi opiekuje się OTOZ Animals Krosno - mówi Karolina "Ruda" Krukierek z Blueberrypuddingcake.

W Games Room było dostępnych ponad 100 różnych gier. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Żeby się pobawić, trzeba było uiścić "wpisowe", czyli przynieść karmę lub akcesoria dla zwierząt. Można było też zakupić cegiełkę na rzecz przytuliska.

- Zebraliśmy ponad 1000 złotych w towarze oraz w cegiełkach, które w całości zostaną przekazane na potrzeby schroniska - informują organizatorzy na stronie wydarzenia.

W wydarzenie włączyły się Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie, Samorząd Studencki PWSZ i Sklep Zoologiczny Morelia Krosno.

pd
Fot. Piotr Dymiński

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?