Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Grali w gry zbierając karmę dla zwierzaków

Grali w gry zbierając karmę dla zwierzaków Fot. Piotr Dymiński

W ubiegłą sobotę odbyło się niecodzienne wydarzenie na rzecz krośnieńskiego przytuliska dla zwierząt. W budynku PWSZ zorganizowano gamesroom z grami planszowymi. "Wejściówką" była karma dla zwierzaków. To kolejny event w wykonaniu Blueberrypuddingcake.

REKLAMA- Tym razem przy okazji Games Roomu zbieraliśmy akcesoria, jedzenie i cegiełki na sierściuchy oraz futrzaki, którymi opiekuje się OTOZ Animals Krosno - mówi Karolina "Ruda" Krukierek z Blueberrypuddingcake.

W Games Room było dostępnych ponad 100 różnych gier. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Żeby się pobawić, trzeba było uiścić "wpisowe", czyli przynieść karmę lub akcesoria dla zwierząt. Można było też zakupić cegiełkę na rzecz przytuliska.

- Zebraliśmy ponad 1000 złotych w towarze oraz w cegiełkach, które w całości zostaną przekazane na potrzeby schroniska - informują organizatorzy na stronie wydarzenia.

W wydarzenie włączyły się Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie, Samorząd Studencki PWSZ i Sklep Zoologiczny Morelia Krosno.

pd
Fot. Piotr Dymiński

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj