KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"10 sekretów Marilyn Monroe" na Walentynki w RCKP

"10 sekretów Marilyn Monroe" na Walentynki w RCKP Fot. R. Ragan

RCKP zaprasza na wyjątkowy wieczór walentynkowy z Sonią Bohosiewicz. Wydarzenie odbędzie się 14 lutego. Czeka Was kolorowa, pełna emocji muzyczna uczta. Wstęp jest biletowany.

REKLAMA


W repertuarze koncertu Soni Bohosiewicz znalazły się utwory Marilyn Monroe, a także piosenki z filmu Janusza Majewskiego "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" tj. "I wanna be loved by you", "I’ve got you under my skin" "Teach me, Tiger" czy "I’m beginning to see the light".

"10 sekretów Marilyn Monroe" to pełna emocji i kolorów muzyczna uczta. Aktorka nie tylko zaśpiewa, ale zabierze publiczność w świat tajemnic Marilyn Monroe. Zdradzi jej sekrety i odsłoni przed Wami zupełnie inne, niż promowane przez media oblicze jednej z największych gwiazd w historii Hollywood. Sonii Bohosiewicz w koncercie towarzyszą znakomici polscy muzycy: Wiesław Pieregorólka (fortepian, kierownictwo muzyczne), Grzech Piotrowski (saksofon), Marcin Lamch (kontrabas), Marcin Jahr (perkusja) oraz artystka burleski, Betty Q.

Sonia Bohosiewicz to kobieta z temperamentem i tajemniczym blaskiem w oku. Jedna z najciekawszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Wyjątkowa osobowość i talent, obok której nikt nie może przejść obojętnie. Długo można wymieniać jej fenomenalne kreacje artystyczne, z których niemal każda to perełka. Bierze udział w wielu projektach filmowych, teatralnych, kabaretowych oraz muzycznych. Jest spontaniczna i ekspresyjna. Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe. Kiedy wychodzi na scenę, natychmiast skupia na sobie całą uwagę. Ma przejmujący, niski głos, który potrafi oferować zarówno agresywnie, jak i zmysłowo. Z powodzeniem bierze udział w projektach muzycznych, a w 2016 roku stworzyła swój własny: "10 sekretów Marilyn Monroe".

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza
Krosno, ul. Kolejowa 1
14 lutego (wtorek), godz. 19.00

Bilety w cenie 30 zł oraz bilet specjalny (dla dwóch osób) z serduszkiem 50 zł do nabycia w kasie RCKP (ul. Kolejowa 1) od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10.00 do 13.00 oraz od 14.30 do 17.30. W soboty od 10.00 do 14.00.

rckp/red.

  • autor: rckp/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?