KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Karpaty Wschodnie" w obiektywie Jacka Wnuka. Wystawa w RCKP

"Karpaty Wschodnie" w obiektywie Jacka Wnuka. Wystawa w RCKP Fot. Jacek Wnuk

RCKP w Krośnie zaprasza 15 lutego do Galerii Fotografii na wystawę zdjęć Jacka Wnuka "Karpaty Wschodnie". Wydarzenie odbywa się pod patronatem honorowym Fotoklubu RP.

REKLAMA


Jacek Wnuk - fotograf, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi (wydziału operatorskiego na kierunku fotografia). Ukończył również geografię na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Autor czarno-białego albumu fotograficznego Karpaty Wschodnie wydanego w 2014 r. przez wydawnictwo Ruthenus.

Twórca i redaktor portalu internetowego www.KarpatyWschodnie.pl Współautor tekstów albumu fotograficznego Huculszczyzna Krzysztofa Hejke. Autor wystaw fotograficznych, prezentacji i wystąpień na festiwalach podróżniczych.

Organizator i uczestnik wielu wypraw w trudno dostępne tereny Ukrainy, Rumuni, Białorusi i Bałkanów, Rosji i Maroka. Uczestniczył w Pomarańczowej rewolucji w Kijowie, pracował jako wolontariusz w Międzynarodowej Inicjatywie Humanitarnej w Czeczenii. Zawodowo zajmuje się fotografią użytkową, reklamową, przyrodniczą i reportażową, projektami graficznymi, foto-edycją, obróbką zdjęć i przygotowaniem publikacji do druku.

Wernisaż wystawy oraz spotkanie z autorem odbędzie się 15 lutego w galerii fotografii RCKP (ul. Kolejowa 1) o godzinie 18. Ekspozycję można zwiedzać do końca marca 2017.

red.

  • autor: red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?