Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Twarze Tajfunu, o poszukiwaniu szczęścia na Filipinach" - podróżnicze spotkanie w Krośnie

"Twarze Tajfunu, o poszukiwaniu szczęścia na Filipinach" - podróżnicze spotkanie w Krośnie Fot. archiwum Małgorzata Szumska

W marcu, w ramach krośnieńskich spotkań z podróżnikami, w Piwnicy PodCieniami zagości Małgorzata Szumska z prelekcją "Twarze Tajfunu, o poszukiwaniu szczęścia na Filipinach". Wydarzenie odbędzie się 27 marca o godz. 18.

REKLAMAMałgorzata Szumska to aktorka, pisarka i podróżniczka cierpiąca na niespożyty nadmiar energii i kreatywności. Gdyby nie prowadziła pensjonatu w Górach Złotych, pewnie usypałaby w Indiach mandalę widoczną z kosmosu lub wykuła kolejnego prezydenta na Mount Rushmore. Autorka książek "Zielona Sukienka" oraz "Twarze Tajfunu".

Podróżniczka opowie o Filipinach - raju na ziemi, który z powodu tajfunu zamienił się pewnego dnia w piekło. O człowieku. O magii i voodoo. O walkach kogutów. O walce o przetrwanie. O lady boy'ach. O dzieciach i lalkach.

To opowieść o szczęściu...
"Kiedy stracisz dom, pracę, meble, ubrania, pozostaje Ci tylko radość z tego, że nie straciłeś nikogo z rodziny... bo człowiek rodzi się po to, by być szczęśliwym. Jeśli nie jesteś szczęśliwy, to znaczy, że coś źle robisz ze swoim życiem."

Spotkanie zaplanowano na 27 marca w Piwnicy PodCieniami w Krośnie (ul. Rynek 5). Początek o godzinie 18. Organizatorem wydarzenia jest Muzeum Rzemiosła w Krośnie. Projekt realizowany jest przy pomocy finansowej miasta Krosna.

MRZwK/red.
Fot. archiwum Małgorzata Szumska

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj