KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Cheap Tobacco ponownie w Krośnie!

Cheap Tobacco ponownie w Krośnie! Fot. archiwum

28 kwietnia rewelacyjny krakowski zespół Cheap Tobacco ponownie zagra w Krośnie. Na wydarzenia zaprasza mieszczący się na krośnieńskiej starówce klimatyczny Ajrisz Pub.

REKLAMA


Orientujący się w gatunkach rock, blues i pop Cheap Tobacco to wyznacznik jakości. To więcej niż koncert. To cała paleta emocji i doznań, od wzruszenia po taneczny trans. To coś, co działa na wszystkich, niezależnie od wieku. To muzyka i ludzie, którzy uzależniają. To wartość, do której się wraca i odkrywa w niej zawsze coś nowego. Cheap Tobacco w ciągu 6 lat istnienia zagrało kilkaset koncertów w Polsce i za granicą.

Wystąpili między innymi na Rawa Blues, Juwenaliach, Suwałki Blues Festival, Bochum Total. Zespół w swojej historii zdobył wiele nagród Grand Prix oraz nagród publiczności. Wokalistka zespołu została uznana za najlepszy bluesowy głos w Polsce w 2015 roku, ponad to zespół został okrzyknięty odkryciem roku 2013.

W Krośnie pojawiali się kilkakrotnie i za każdym razem wzbudzali wielkie emocje. W skład zespołu wchodzą: Natalia Kwiatkowska (wokal), Robert "Kapa" Kapkowski (gitara), Michał Bigulak (bas) oraz Adam Partyka (perkusja).

Koncert Cheap Tobacco
Ajrisz Pub
Krosno, ul. Pawła z Krosna 8
piątek, 28 kwietnia, godz. 19.00
Wstęp: przedsprzedaż - 25 zł, w dniu koncertu - 30 zł
Rezerwacja pod numerem tel. 697 420 170

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: Cheap Tobacco Zagra W Ajrisz Pub

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?