Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Koncert Tańca "Nie tędy droga". Wesprzyj projekt

Koncert Tańca "Nie tędy droga" Koncert Tańca "Nie tędy droga" Fot. archiwum

Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie zaprasza 26 kwietnia na koncert tańca "Nie tędy droga". Wydarzenie jest praktyczną realizacją pracy dyplomowej Anny Pękali, słuchaczki krośnieńskiego studium. Projekt Anny znalazł się na platformie PolakPotrafi.pl.

Czy do końca mamy kontrolę nad swoim życiem? Wolność wyboru? Nienaruszalną wolę? Czy może w dzisiejszym świecie, który osacza i manipuluje, nie znajdziemy już tych wartości. Zobaczmy, jaką odpowiedź na te pytania szykuje dla was bohaterka spektaklu "Nie tędy droga".

W koncercie zatańczą:

- Maciek Kuliga i Anna Harsze - absolwenci PPSKAKiB w Krośnie (specjalizacja "taniec"), tancerz i tancerka w zespołach tanecznych "Omega" i "Faking Motion", obecni choreografowie Studia Tańca At Dance,

- Karolina Buczyńska - tancerka zespołów "Omega" i "Faking Motion",

- Angelika Dubiel - tancerka zespołu "Faking Motion",

- Mariola Bądyra, Ewelina Dobrowolska i Barbara Lorenc - obecne słuchaczki PPSKAKiB w Krośnie (specjalizacja "taniec"),

- Marzena Druzik - była tancerka zespołu tanecznego Explosion z Ropy, która jednak nie zapomina, jak należy tańczyć,

- Magdalena Kulka, Natalia Masztafiak, Martyna Zagórska, Gabriela Gruca, Gabriela Trojanowicz, Magdalena Pękala, Paulina Podobińska, Kinga Łukaszyk, Marlena Stachurska - tancerki z kilkuletnim stażem zespołu tanecznego Explosion z Ropy, działającym przy Studio Tańca Destino i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Ropie.
Koncert Tańca "Nie tędy droga" odbędzie się 26 kwietnia o godz. 18 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie (ul. Kolejowa 1). Wstęp na wydarzenie jest wolny. Zrealizowano przy pomocy finansowej miasta Krosna.

Polak Potrafi
Anna Pękala, słuchaczka drugiego roku Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie, swój projekt opublikowała na platformie PolakPotrafi.pl (zobacz tutaj), prosząc o wsparcie finansowe dla jego realizacji.

- Pragnę, aby to, co zrodziło się w mojej głowie, obroniło się na scenie. Chcę stworzyć wspaniałe widowisko dla tych, którzy przyjdą i przeżyją je razem ze mną. Wiem, że nie poradzę sobie bez Waszej pomocy. Proszę o wsparcie projektu. Zebrane środki będą przeznaczone na stroje dla występujących artystów oraz materiały promocyjne i reklamowe - mówi Anna Pękala.

Do zakończenia projektu pozostało już tylko 7 dni.

red.
Fot. archiwum

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj