KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Drugi festiwal planszówek w RCKP już w maju

Około 200 gier planszowych będzie dostępnych w RCKP. Grupa Blueberrypuddingcake organizuje już drugą edycję festiwalu "Planszówki z Muffinem". Tym razem RCKP udostępnia aż dwa piętra budynku! Festiwal Gier Planszowych odbędzie się za miesiąc, 26-27 maja.

REKLAMA


Grupa Blueberrypuddingcake wraz z Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza organizuje już drugą edycję festiwalu "Planszówki z Muffinem". Poprzednie wydarzenie przyciągneło ponad 250 osób.

Przez cały rok grupa organizowała i brała udział w przeróżnych wydarzeniach, przez pikniki rodzinne, zimowiska, grę miejską, games roomy, aż po eventy charytatywne.

Przedstawiciele grupy Blueberrypuddingcake są nie tylko recenzentami gier, youtuberami, blogerami, ale też doświadczonymi animatorami. Będą oni instruować i pomagać uczestnikom wydarzenia grać w przeróżne produkcje, tym razem jednak "Planszówki z Muffinem 2.0" będą przeprowadzone na dwóch piętrach pokaźnego budynku Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, co zapewni większy komfort grania oraz chęć do poznania kolejnych tytułów. Każdy uczestnik będzie mógł wybrać produkcję z naszych prywatnych zbiorów obejmujących około 200 przeróżnych tytułów, począwszy od prostych gier familijnych aż po ciężkie strategie i rozbudowane przygodówki.

Oprócz gier planszowych i karcianych zostaną przeprowadzone również targi rękodzieła związanego z geek kulturą, bookcrossing - wymiana książek, komiksów, gier czy też stanowisko z konsolami Playstation, Xbox oraz Retro konsole. Organizatorzy starają się wprowadzić jak najwięcej urozmaiceń, które zachęcą i przyciągną potencjalnych odbiorców.

dz/pd

  • autor: dz/pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?