KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Krosno - czarno na białym" - wernisaż 12 maja. Weź udział w konkursie

Już za tydzień w piątek (12 maja) w Antykwariacie Zbigniewa Oprządka zostanie otwarta wystawa "Krosno - czarno na białym". Jest to ekspozycja zbiorowa Krośnieńskiego Kółka Fotograficznego Kuźnia Światła.

REKLAMA


O niezwykłym albumie już informowaliśmy w KrosnoCity.pl: "KROSNO - czarno na białym", album Kuźni Światła. Teraz 36 wybranych prac będzie można podziwiać w galerii Zbigniewa Oprządka (Księgarnia i antykwariat) przy ul. Portiusa.

Już 12 maja odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej "Krosno - czarno na białym". Jest to ekspozycja zbiorowa Krośnieńskiego Kółka Fotograficznego Kuźnia Światła. Na wystawie autorzy pokażą 36 czarno-białych zdjęć Krosna wykonanych w 2016 roku. Są one częścią całorocznego projektu, którego celem było stworzenie subiektywnego portretu miasta.

W księgarni można nabyć album (wydany w limitowanym nakładzie 150 egzemplarzy) z wszystkimi zdjęciami podsumowującymi projekt.

Konkurs: czy znasz Krosno?
Przez cztery tygodnie, w każdy piątek (od 5 maja), będziemy publikować trzy zdjęcia z Krosna. Należy odgadnąć, przedstawione na zdjęciu obiekty i miejsca. Do następnego czwartku należy przesłać swoje zgłoszenie z prawidłowymi odpowiedziami.

Co tydzień, wśród autorów poprawnych odpowiedzi rozlosujemy album "KROSNO - czarno na białym 2016" oraz przewodnik po krośnieńskiej Farze. Wydawcą obu publikacji jest Agencja fotograficzno-reklamowa GRAFFIA z Krosna.

Pierwszy konkurs znajdziesz tutaj: Czy znasz Krosno? Konkurs #1 - kliknij i weź udział!

Laureatów o wygranej poinformujemy mailowo. Zapraszamy do zabawy!

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?