KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Znamy laureatów 4. edycji konkursu "Balony w czerni i bieli oraz kolorze"

Wyłoniliśmy laureatów IV edycji konkursu "Balony w czerni i bieli oraz kolorze". Od 29 kwietnia do 7 maja 2017 roku przesyłaliście swoje zdjęcia, na których uchwycono balony na pięknym niebie Krosna i okolic. Do oceny trafiło 75 fotografii.

REKLAMA


"Balony w czerni i bieli oraz kolorze" - tak brzmiał temat konkursu organizowanego po raz czwarty przez Krośnieński Portal Informacyjny KrosnoCity.pl w ramach XVIII Międzynarodowych Górskich Zawodów Balonowych w Krośnie (29.04 - 3.05.2017).

Na konkursowego e-maila redakcji wpłynęło 75 zdjęć. Wyłoniliśmy 2 laureatów (w kolorze oraz w czerni i bieli). Przyznaliśmy dodatkowo dwa wyróżnienia.

LAUREACI KONKURSU


1 miejsce (zdjęcie w kolorze): Artur Michelis


wyróżnienie (zdjęcie w kolorze): Kinga Bachta


1 miejsce (zdjęcie w czerni i bieli): Paulina Jakubczyk


wyróżnienie (zdjęcie w czerni i bieli): Mariola Papużyńska-Leszczyńska

Serdecznie gratulujemy! Laureaci o odbiorze nagród poinformowani zostaną drogą e-mail. Wszystkim, którzy przesłali swoje zdjęcia, dziękujemy za udział i zapraszamy do przyszłorocznej, V edycji konkursu.

Partnerem organizatora konkursu jest: Fundacja Otwartych Serc im. B. Nykiel-Ostrowskiej (organizator Międzynarodowych Górskich Zawodów Balonowych), Urząd Miasta Krosna (organizator imprezy Balony nad Krosnem 2017), Agencja Fotograficzno-Reklamowa Graffia (fundator nagrody głównej) oraz Krośnieński Portal Ratowniczy Krosno112.pl

mg

  • autor: mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?