KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Szklana Pułapka" - krośnieńska gra miejska dla młodzieży

Młodzieżowa Rada Miasta Krosna zaprasza do udziału w grze miejskiej dla uczniów! W zabawie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych lub tegoroczni absolwenci.

REKLAMA


Młodzieżowa Rada Miasta Krosna zaprasza do wzięcia udziału we wspólnej zabawie. Główną nagrodą jest czek na 750 zł. Szczegóły gry znajdziecie w regulaminie, który został zamieszczony na oficjalnej stronie rady oraz na oficjalnym wydarzeniu na facebook.com/mlodziezowa.krosno

Drużyna musi składać się z 3 osób. W grze mogą wziąć udział uczniowie uczęszczający do szkół ponadgimnazjalnych w Krośnie, bądź mieszkający w Krośnie lub osoby, które ukończyły szkołę ponadgimnazjalną w roku szkolnym 2016/17, jednak muszą one być absolwentami szkół z terenu Krosna, bądź być mieszkańcami Krosna.

Drużyny będą miały do rozwiązania kilka zagadek, a dla najszybszej drużyny przewidziana jest nagroda! termin zgłaszania drużyn ubiega 25 maja!

Zgłoszenia wysyłać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25 maja. W temacie wiadomości wpisujemy "SZKLANA PUŁAPKA".

Zgłoszenie musi zawierać:
- imiona i nazwiska,
- datę urodzenia (niepełnoletnie osoby muszą dostarczyć zgodę rodziców),
- nazwę drużyny.

Wydarzenie możecie śledzić na Facebooku: Szklana pułapka 2017

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?