Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Glass Kids oraz Tobacco Bones zagrają dla Sebastiana

Glass Kids Glass Kids Fot. archiwum

8 lipca w Restauracji Parkowa 7 w Krośnie odbędzie kolejna odsłona koncertu dla Sebastiana. Tym razem wystąpią Glass Kids z Krosna oraz Tobacco Bones z Krakowa.

REKLAMASebastian Gałuszka od wielu lat cierpi na Parkinsona. Ma wielu przyjaciół, którzy twierdzą, że "Bastka nie można nie lubić i złego słowa nie da się o nim powiedzieć". Od kilku lat to właśnie znajomi, koleżanki i koledzy każdego roku organizują wydarzenia koncertowe, z których dochód w całości przeznaczany jest na leki i rehabilitację Sebastiana. Jest to człowiek niebywale oczytany i inteligentny. Ukończył studia na Wydziale Filologii Polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego dodatkowym atutem jest także to, że ma również umysł ścisły, co pozwala mu świetnie poruszać się w dziedzinie matematyki czy informatyki. Niemniej smutnym jest to, że Bastek jest osobą bezrobotną. W sobotę (8 lipca) w Restauracji Parkowa 7 ponownie zespoły zagrają dla Sebastiana Gałuszki.

Tym razem będą to:
Glass Kids - powstał w 2015 roku. Wokalistka i zarazem pianistka Aleksandra Kozubal jest znana z licznych koncertów oraz z programu Mam Talent emitowanego w TVN. Ponadto w zespole grają Maciek Smerecki (bas), Krystian Borek (gitara), Oskar Skoczylas (gitara), Kamil Kasprzyk (perkusista). Zespół ma na swoim koncie kilka autorskich kawałków. Celuje raczej w mocniejsze brzmienia, choć potrafi też wzruszyć delikatnymi i klimatycznymi aranżami. W 2017 roku zespół zrealizował klip "Rozbierz mnie".

Tobacco Bones - to formacja z Krakowa grająca alternatywnego rocka. Jednak w jej szeregach znajduje się kilku krośnian.

Koncert Dla Sebastiana
sobota, 8 lipca, godzina: 19.00
Restauracja Parkowa 7
Wstęp: 15 zł

pp/red.
Fot. archiwum

  • autor: pp/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj