KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Wystaw się w Krośnie". Do zgarnięcia grant finansowy

Teatr s.tr.a.c.h. zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii (amatorów i profesjonalistów) do wzięcia udziału w konkursie grantowym "Wystaw się w Krośnie". Do zgarnięcia jest wsparcie finansowe na cele wystawy w kwocie 1000 zł. Wystarczy przesłać swój pomysł na projekt fotograficzny. Tematyka oraz format prac są dowolne.

REKLAMA


Do 25 lipca 2017 wyślij pocztą (e-mail lub list) propozycję twojej wystawy fotograficznej (do 10 zdjęć) wraz z próbkami zdjęć. Spośród zgłoszeń zostanie wybranych trzech artystów, którzy zostaną nagrodzenie grantem w wysokości 1000 złotych.

W ramach otrzymanego dofinansowania organizator oczekuje:
- wydruku fotografii,
- przyjazdu do Krosna oraz montażu fotografii w przestrzeni wystawienniczej 7 września (zwrot kosztów podróży, bezpłatne miejsce do wystawienia zdjęć, nocleg i wyżywienie w dniach 7-9 września),
- opowiedzenia o swoim projekcie podczas wernisażu wystawy fotografii, który odbędzie się w ramach festiwalu Nocne Teatralia Strachy.

Ekspozycja będzie dostępna około miesiąca.

Dane do korespondencji:
- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- adres: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, 38-400 Krosno, ul. Kolejowa 1 z dopiskiem Nocne Teatralia Strachy - Fotografia.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Teatr s.tr.a.c.h., Festiwal Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Projekt "Wystaw się w Krośnie" został dofinansowany z budżetu województwa podkarpackiego i gminy Krosno.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?