KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Czad Festiwal - ostatni weekend sierpnia pod Dębicą!

5 dni, 5 scen, 50 zespołów. Już w sierpniu w Straszęcinie pod Dębica odbędzie się Czad Festiwal 2017! The Offspring, Billy Talent, One Ok Rock, KSHMR, Steve Aoki, Blind Guardian, Epica, Bastille, Sonata Arctica, to tylko część wykonawców, którzy zagrają w sierpniu w Arena Parku!

REKLAMA


Czad Festiwal - festiwal muzyczny odbywający się od 2013 roku w ostatni weekend sierpnia. Cechuje go niespotykana na innych polskich festiwalach mieszanka gatunków. Od rocka przez punk do EDM, od cięższych brzmień do tanecznych rytmów reggae, idealnie wpisujących się w klimat końca lata - każdy znajdzie tu coś dla siebie. I choć wydawałoby się, że reggae, muzyka tak różna od metalu czy punka będzie mocno odstawać od pozostałych gatunków, nic bardziej mylnego.

Czad Festiwal jest bodaj jedynym festiwalem, na którym odmienne gatunki muzyczne tak dobrze współgrają w jednym line-up’ie. Tegoroczna, 5. edycja zapowiada się na wielką muzyczną fetę. 5 dni, 5 scen, blisko 50 artystów.

W tym roku wystąpią między innymi: The Offspring, Billy Talent,  japoński One Ok Rock, KSHMR, Steve Aoki, Blind Guardian, Epica, Bastille, Sonata Arctica oraz wielu innych wykonawców!

Czad Festiwal odbywa się niedaleko, bo w Straszęcinie koło Dębicy. To mała, licząca zaledwie 2 tysiące mieszkańców miejscowość. Ogromnym atutem festiwalu jest jego teren - Arena Park - piękny, ocieniony obszar, z przylegającą wyspą z zalewem, który jest w stanie pomieścić nawet 50 tys. osób, a jego infrastruktura pozwala na wydzielenie wielu stref.

Festiwalowe "miasteczko" każdego roku wypełnione jest po brzegi odjechanymi animacjami, kreatywnymi warsztatami oraz strefami skrytymi w cieniu drzew, w których można zwyczajnie poleniuchować.

Sprawdź w jakie dni grają artyści Czad Festiwalu 2017: czadfestiwal.pl/program-artysci

Najnowsze informacje o festiwalu możesz też śledzić na facebook.com/CzadFestiwal

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?