Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Lubię Polskę" - wystawa autorstwa krośnianki, Martyny Wacławik [ZDJĘCIA]

"Lubię Polskę" - wystawa autorstwa krośnianki, Martyny Wacławik [ZDJĘCIA] Fot. Łukasz Jaracz

Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza do obejrzenia wystawy fotografii "Lubię Polskę" autorstwa krośnianki, Martyny Wacławik. Ekspozycja czynna do 9 września. Zobaczcie zdjęcia z wernisażu.

REKLAMAMartyna Wacławik, urodziła się w 1997 r. w Krośnie. Jest tegoroczną maturzystka i absolwentka Technikum nr 1 w Krośnie. Fotografią zaczęła interesować się w wieku 11 lat i zajmuje się nią amatorsko.

Najbardziej lubi fotografię krajobrazową, sportową i reportażową, jednak coraz większe zainteresowanie zaskarbia sobie u niej także fotografia portretowa.

Jest laureatką wielu nagród i wyróżnień. W 2010 r. zajęła I miejsce w konkursie fotograficznym "Krosno i Nafta - Świet(l)ne Pejzaże". Zdobyła też kilka innych nagród w konkursach, zarówno regionalnych, jak i ogólnopolskich: "Osobliwości Krośnieńskiej Przyrody" (2010), "Piękno Polskiej Ziemi" (2012), "Świąteczna Pocztówka" (2012), "Dziedzictwo Szkła - Przyciski do Papieru i Szklane Ryby" (2013), "Winorośl w obiektywie" (2014), "Sfotografuj się z Trylogią" (2014), "Piękno Podkarpacia" (2016).

Jej zdjęcia zakwalifikowane zostały do wystawy "Bryczka z końca świata" w Muzeum w Galowicach oraz do 6. Ogólnopolskiego Biennale Fotografii "Miasto i ludzie - relacje" w Piwnicy PodCieniami w Krośnie. W czerwcu br. jedno ze zdjęć zostało opublikowane na oficjalnym, polskim profilu firmy Canon na Instagramie.

Krośnieńska Biblioteka Publiczna
Wystawa fotografii Martyny Wacławik: "Lubię Polskę"
Salonik Artystyczny KBP
Krosno, ul. Wojska Polskiego 41
Ekspozycja: 12 lipca - 9 września 2017 r.

red.
Fot. Łukasz Jaracz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj