Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

19 sierpnia "Zakątek nad Wisłokiem"

Za tydzień w Krośnie odbędą się "Karpackie Klimaty". W tym roku imprezie po raz pierwszy będzie towarzyszył "Zakątek nad Wisłokiem". Będzie to rodzinny piknik charytatywny w sąsiedztwie głównych wydarzeń, które pojawią się na krośnieńskim rynku.

REKLAMA"Zakątek nad Wisłokiem - Integracyjny Piknik Rodzinny", to kolejna impreza charytatywna wspierana i współorganizowana przez Stowarzyszenie Idea Carpathia. Odbędzie się w sobotę, 19 sierpnia.

- Chcemy w sobotnie popołudnie zwrócić uwagę na osoby potrzebujące, dla których los nie zawsze jest łaskawy. W ramach "Karpackich Klimatów" organizujemy imprezę integracyjną z udziałem podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (PSONI). Wspólnie z licznymi wolontariuszami zbieramy środki dla krośnieńskiego koła tego stowarzyszenia - zapraszają organizatorzy.

Na całe rodziny z dziećmi czekają liczne atrakcje, w tym: plenerowe studio foto (w którym można będzie wykonać niezwykłe, autorskie fotografie portretowe), zumba, strażacy, kącik gier planszowych, gry i zabawy integracyjne, warsztaty garncarskie, pokazy i ćwiczenia pierwszej pomocy, w tym pierwszej pomocy dla dzieci (szkolenia prowadzi rekordzista Krosna w długości wykonywanej resuscytacji).

Szczególną atrakcją dla dzieci będzie gra terenowa dla młodych trenerów pokemonów.
W Internecie zamieszczono pierwsze zapowiedzi pikniku. Zobacz: facebook.com/Idea.Carpathia

To nie wszystko. Imprezę zakończy koncert zespołu "Kapitał" oraz niezwykły pokaz ogniowy w wykonaniu Teatru Ognia Ignis. Wszystko zakończy się tuż przed głównymi koncertami, które tego dnia odbędą się tego dnia na Rynku krośnieńskiego starego miasta ("Zakątek" od rynku dzieli zaledwie kilka minut spaceru).

Piknik w "Zakątku nad Wisłokiem" organizowany jest w ramach projektu "Idea: zapewnić przyszłość" ze wsparciem Fundacji "Potrafisz Polsko!", które to pochodzą z dotacji wyborczej przekazanej przez pełnomocnika KWW Kukiz’15.

pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj