KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Popołudnie z latawcem na Przymiarkach. Weź udział w zabawie

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Czy pamiętasz, kiedy ostatnio puszczałeś latawce, a może nigdy nie było Tobie to dane? Teraz będziesz mieć taką możliwość! Rymanów-Zdrój zaprasza 19 sierpnia na "dzień z latawcem".

REKLAMA


Głównym celem imprezy z latawcem jest zachęcenie mieszkańców i kuracjuszy do wyjścia z domu, spotkania z rodziną i znajomymi oraz spędzenia czasu w aktywny, radosny i beztroski sposób.

Wszyscy chętni do pieszego spaceru na Przymiarki o godz. 13.00 wyruszą z przewodnikiem, z parkingu przy Biurze Informacji Turystycznej na miejsce imprezy. Innych (wygodnych) uczestników wydarzenia organizatorzy zapraszają na szczyt Przymiarek na godz. 15.00. (można dojechać samochodem). Oprócz puszczania latawców, wydarzeniu towarzyszyć będą także inne atrakcje.

W programie:
- puszczanie latawców,
- kreatywne zajęcia dla dzieci,
- wybór najbardziej kolorowego i "fantazyjnego" latawca,
- gry, zabawy i konkursy dla dzieci i dorosłych,
- zdjęcie grupowe,
- pokaz wielkich baniek mydlanych.

- "Spotkanie z latawcem na Przymiarkach" organizujemy 19 sierpnia o godz. 15.00. Przygotowaliśmy ciekawe konkursy i atrakcyjne nagrody. Impreza ma mieć charakter zabawy. Najciekawsze "obiekty latające" postaramy się nagrodzić - informuje Biuro Informacji Turystycznej w Rymanowie-Zdroju.

Nie masz latawca? Nic nie szkodzi. Zakupisz go na miejscu. Będzie również mieć możliwość jego samodzielnego przyozdobienia.

Zimne napoje i ciepłe przekąski zapewni UOSP z Rymanowa-Zdroju.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?