KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

W piątek charytatywny koncert dla Sebastiana w Parkowej 7

Sebastian Gałuszka Sebastian Gałuszka Fot. archiwum

Restauracja Parkowa 7 zaprasza na kolejny koncert dla Sebastiana Gałuszki chorego na chorobę Parkinsona. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 22 września.

REKLAMA


Sebastian Gałuszka jest od wielu lat chory na Parkinsona. Bastek jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale Filologia Polska. Jest świetnym matematykiem i informatykiem. Bardzo trudno mu przekonać potencjalnych pracodawców do swoich umiejętności. Cykl charytatywnych koncertów "Dla Sebastiana", ma na celu zwrócenie uwagi na jego trudną sytuację. Każdego roku przyjaciele Bastka organizują dla niego koncerty, w trakcie których zbierane są środki finansowe na lekarstwa i rehabilitację.

W piątek, 22 września w Restauracji Parkowa 7 odbędą się następujące występy:

- And The Wolves Began To Howl (facebook.com/atwbth) - zespół z Sanoka, poruszający się w klimacie Acoustic unplugged indie rock. Zobacz oficjalny klip zespołu - tutaj.

- SP BRONX (facebook.com/OSPBronx) - zespół z Krosna, którego nie trzeba przedstawiać. W szeregach formacji występują: Andrzej Boczar, Paweł Ungeheuer oraz Wojtek Inglot. Zobacz oficjalny klip zespołu - tutaj.

Koncert dla Sebastiana
Restauracja Parkowa 7 (Krosno)
piątek, 22 września, godzina: 19.00
Wstęp: 15 zł.

pp/red.

  • autor: pp/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?