KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Latające talerze" z koncertem w K15

"Latające talerze" z koncertem w K15 Fot. archiwum

Klub K15 zaprasza 14 października na koncert zespołu Latające Talerze. Wstęp biletowany.

REKLAMA


Zespół Latające Talerze chce, aby wykonywana przez nich muzyka tętniła życiem. Grając już od dziesięciu lat starają się, aby każdy występ wzbudzał wiele emocji, przynosił kolejne zaskoczenia, ale przede wszystkim pozostawiał niezapomniane wrażenia.
Od momentu założenia (2000 roku) zagrali już blisko tysiąc koncertów w różnych miejscach Polski, a także poza jej granicami.

Udział w imprezach, piknikach, supportowanie gwiazd, udział w programie TVN "Droga do gwiazd" i wygrana w Festiwalu Zespołów Coverowych w Kamiennej Górze w 2009 roku, to tylko niektóre sukcesy Latających Talerzy.

Zespół ma liczny zbiór ulubionych wykonawców. Często są to artyści z nieprzystających do siebie muzycznych światów. Niewątpliwie jednak największą ich fascynacją jest nowoczesny rock i pop.

Sting, Lenny Kravitz, Depeche Mode, Muse, The Killers, Arctic Monkeys, Rage Against The Machine, U2, Grzegorz Ciechowski - taki klimat dominuje w muzyce Latających Talerzy.

Wszystkie grane covery charakteryzują się energetycznymi gitarowymi riffami, przeplatają się z subtelnymi i nowoczesnymi brzmieniami klawiszy, a chwytliwe melodie z pełnymi ekspresji wokalnymi popisami z pogranicza rapu i hip hopu.

Koncert: Latające Talerze
Klub K15
Krosno, ul. Krakowska 15
14 października, godz. 20.
Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Klubie K15 (rezerwacja: tel. 13 43 277 11).

Po koncercie przewidziane after party.

K15, red.

  • autor: K15, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?