KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Lustrzane odbicia" - trailer "Karmazynu na szkle"

"Lustrzane Odbicia" to kolejna odsłona kryminalnej krośnieńskiej gry miejskiej "Karmazyn na szkle". Zobacz trailer, zgłoś się do gry!

REKLAMA


W ubiegłym roku w Krośnie odbyła się pierwsza edycja "Karmazynu na Szkle". Relację zamieściliśmy w KrosnoCity.pl: "Korneliusz Prymus okazał się władcą marionetek!"

28 października, Blueberrypuddingcake wraz z PWSZ w Krośnie oraz pubami, kawiarniami, restauracjami i barami organizują już drugą część gry miejskiej "Karmazynu na Szkle" , będzie to "Karmazyn na Szkle: Lustrzane Odbicia vol.2". Zobacz trailer, zgłoś się do zabawy [OGLĄDAJ]
W Mieście Szkła każdy dzień to walka o władzę, o życie i wpływy. Gangsterzy, politycy, policjanci, zwykli ludzie. Dosłownie wszyscy chcą być na podium. Nie ważne jaka droga prowadzi na szczyt, po trupach do celu. Powodów by pociągać za sznurki jest wiele. Jedni chcą ochronić rodzinę, inni pragną zemsty, a jeszcze inni mają świętą misję. Na samym końcu każdy staje się taki sam. Władza degeneruje najbardziej szlachetne serca, dobrzy przemieniają się w bestie, a prawi w kryminalistów. Co do zła - pozostaje takie samo, bywa że ma jedynie bardziej łagodne oblicze. Jednak trzeba żyć, by wybrać stronę. W innym wypadku, zamienisz się w pokarm i kolejny stopień do władzy innych. A jeśli będziesz najlepszy? Najlepsza? Dostaniesz nagrodę! W Krośnie 28 października od 15 do 22, będzie toczyć się gra. Zbliża się ostateczna bitwa! Dołącz i zdecyduj kto zawładnie miastem.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać wypełniony i podpisany odręcznie (skan lub fotografia) pod adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w temacie wpisując ZGŁOSZENIE GRA MIEJSKA. Formularz do pobrania - tutaj.

Gra miejska to nowa forma rozrywki, rozgrywana w wielu miastach świata. Esencją tego typu gier jest wykorzystywanie przestrzeni miejskiej, jako istotnego elementu rozgrywki.

Zabawa łączy w sobie cechy flash mobów, happeningów ulicznych oraz gier komputerowych, RPG i harcerskich podchodów. Gry miejskie organizowane są w różnych miejscach niezależnie od siebie, głównie w dużych miastach. Przybierają zarówno formy otwarte, jak i zamknięte, wchodząc nieraz w skład ofert imprez integracyjnych dla firm.

Zobacz także: facebook.com/Planszowki.z.Muffinem | blueberrypuddingcake.blogspot.com | youtube.com blueberrypuddingcake

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?