KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Z życia afrykańskiego dzikusa..." - spotkanie podróżnicze w K15

"Z życia afrykańskiego dzikusa..." - spotkanie podróżnicze w K15 Fot. archiwum Anna Maria Juszka

Klub K15 zaprasza 3 grudnia na spotkanie podróżnicze pt. "Z życia afrykańskiego dzikusa - autostopem i pieszo przez Gwinee Bissau & Konakry". Początek wydarzenia o godzinie 18:00. Wstęp 5 zł.

REKLAMA


O swoich podróżach mówi Anna Maria Juszka:

Cześć, nazywam się Juszka i cierpię na zakaźna chorobę zwaną - Afryka. To wcale nie taka groźna choroba, objawia się dość przyjemnie nieustannym powracaniem na Czarny Ląd i szukaniem tego "czegoś", co występuje tylko w Afryce i próżno szukać tego w Europie, czy gdziekolwiek indziej. To "coś", to taki spokój wewnętrzny i życie chwilą, które jest możliwe tylko tam wśród wiecznie uśmiechniętych ludzi na piaszczystych drogach i w gorącym słońcu. Po raz pierwszy wylądowałam w Afryce dwa lata temu ale długo bez niej nie wytrzymałam i wróciłam tam znów, tym razem nie na chwile, a na 8 miesięcy. Więc jeśli chcą się państwo zarazić Afryką, to zapraszam na wspólną podróż przez dwie Gwinee - Bissau i Konakry które przemierzyłam w ostatnim czasie autostopem i pieszo.

Aby poczuć jeszcze bardziej afrykański klimat, Klub K15 przygotuje degustację soku z baobabu oraz hibiskusa, a dla lubiących pamiątki - stanie afrykański mini bazarek.

Na spotkaniu będzie gościł sklep zaparzymy.pl, który uraczy uczestników kawą wprost z Czarnego Lądu.

Klub K15
Krosno, ul. Krakowska 15,
wstęp: 5 zł,
rezerwacja miejsc pod numerem: 13 43 277 11.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?