KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

K15: koncert Stevie Wonder na jazzowo

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Klub K15 zaprasza 16 grudnia na jazzowy koncert zespołu Stevie Wonder na jazzowo. Początek o godzinie 19:30. Wstęp biletowany.

REKLAMA


Stevie Wonder, właśc. Stevland Hardaway Judkins (ur. 13 maja 1950 w Saginaw) - amerykański wokalista soulowy, kompozytor, producent i multiinstrumentalista. Jest jednym z artystów z największą liczbą sprzedanych albumów w historii (100 milionów płyt na całym świecie). Jest czwartym rekordowym zdobywcą nagród Grammy w dziejach przemysłu fonograficznego (22 statuetki).

Stevie Wonder urodził się jako wcześniak. Nadmiar tlenu w inkubatorze doprowadził do utraty wzroku. Jest jedną z najbardziej prominentnych osób na amerykańskiej i międzynarodowej scenie muzycznej. Jego eklektyczny styl zawiera elementy muzyki funk, soul, R&B, jazzu, bluesa, rock and rolla, a nawet progresywnego rocka.

Wystąpią: Ola Tocka (vocal), Wojtek Nowicki (piano), Grzegorz Makiel (gitara), Paweł Makiel (perkusja), Krzysztof Dziamba (saksofon), Bartłomiej Bykowski (gitara basowa).

W programie m.in.: Sir Duke, I just called to say i love you, Isn’t she lovely, Superstition, I wish, Part-time lover, My cherie amour, Ribbon in the sky, Overjoyed.

Klub K15
Krosno, ul. Krakowska 15,
sobota, 16 grudnia, godz. 19:30,
wstęp: 15 zł.
 
Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 13 43 277 11.

k15, red.

  • autor: k15, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?