KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Helios: "Kultura Dostępna" w lutym 2018

Jedynie 10 złotych wystarczy, aby raz w tygodniu zobaczyć najciekawsze polskie filmy ostatnich lat na wielkim ekranie. Tej zimy w kinach Helios w ramach projektu "Kultura Dostępna" w każdy czwartek będzie można obejrzeć najnowsze, najbardziej cenione przez krytyków oraz nagradzane na międzynarodowych festiwalach filmy polskiej produkcji. Zobacz co przygotowano w lutym 2018.

REKLAMA


Wśród tytułów prezentowanych w ramach cyklu w lutym znajdą się: "Człowiek z magicznym pudełkiem" - niezwykła historia miłości potrafiącej pokonać wszelkie granice czasoprzestrzeni (seans 1 lutego), "Tarapaty" czyli szalona historia, w którą zamieszana jest złodziejska szajka, skarb i... Picasso (seans 8 lutego), "Po prostu przyjaźń" - wielowątkowa komedia w gwiazdorskiej obsadzie, film o grupie przyjaciół, którzy są ze sobą na dobre i złe, na zawsze (seans 15 lutego) oraz poruszająca historia miłosna, rozgrywająca się w trudnych czasach schyłku II wojny światowej - "Zgoda" (seans 22 lutego).

"Kultura Dostępna w Kinach" to projekt Narodowego Centrum Kultury, które wraz z siecią kin Helios zachęca do oglądania wartościowych produkcji w najlepszej jakości. Dzięki dostępności projektu w całej Polsce oraz przystępnej cenie biletu cykl zyskał grono stałych odbiorców i fanów dobrego polskiego kina.

Kino Helios
Krosno, ul. Bieszczadzka 29
Centrum Handlowe VIVO! Krosno

Szczegółowe dotyczące lutowych seansów znajdziecie na stronie www.helios.pl/kultura_dostepna.

ak, red.

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?