KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Plan B" - premierowe seanse w kinach Helios!

Najnowszy film w reżyserii Kingi Dębskiej to historia o niełatwym poszukiwaniu miłości, znajdowaniu sensu w relacjach z innymi i o tym, że zawsze jest nadzieja, że po burzy wyjdzie słońce. Helios zaprasza na premierowe seanse już od najbliższego piątku, 2 lutego!

REKLAMA


Film powstał na podstawie scenariusza Karoliny Szablewskiej - autorki "Listów do M." oraz "Po prostu przyjaźń". W rolach głównych zobaczymy między innymi: Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską i Krzysztofa Stelmaszyka.
"Plan B" to pełen emocji, humoru i życiowej prawdy film o miłości. Bohaterów filmu poznajemy przed Walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć oraz autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

Dla mnie najważniejsza w kinie jest historia, prawdopodobna i zabawna jednocześnie. Nie chcę już robić przygniatających dramatów, po których można sobie podciąć żyły, mam potrzebę opowiadania ludziom historii, żeby ich zajmować, bawić swoimi filmami. I tak jest w tym przypadku. "Plan B" to niebanalny, bezpretensjonalny, zabawny i szczery film. I mam nadzieję - dobrze opowiedziany

- mówi Kinga Dębska.

Kina sieci Helios w całej Polsce zapraszają na premierowe seanse 2 lutego!

ak, red.

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?