Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Dookoła Islandii na rowerze" - podróżnicy w K15

"Dookoła Islandii na rowerze" - podróżnicy w K15 © PLANETADZIKA

Islandzkie bezdroża, wodospady, lodowce i domki torfowe, twórcy bloga Planeta Dzika będą gośćmi spotkania podróżniczego w K15. Już 25 lutego opowiedzą o rowerowej wyprawie wokół Islandii, jednej z najdzikszych krain Europy.

REKLAMAIslandia, zwana krainą lodu i ognia to jeden z najbardziej odległych i dzikich zakątków Europy. Znana z zapierających dech widoków, wulkanów i lodowców jest rajem dla miłośników przyrody i przygód. Choć warunki klimatyczne panujące na wyspie nie rozpieszczają podróżników, jak magnes przyciąga ona do siebie coraz więcej turystów.

- My jednak chcemy pokazać wam Islandię mniej mainstreamową, z perspektywy rowerowej - nie samochodowej - kierownicy. Przez 24 dni, po 24 godziny na dobę doświadczaliśmy Islandii, jej piękna i jej kaprysów. Okrążyliśmy wyspę krajową drogą numer jeden, pokonując prawie 1800 km, wyłącznie siłą własnych nóg. Przeżyliśmy wspaniałą przygodę i chcemy się nią z Wami podzielić - zachęcają Alicja Barć i Bartosz Maciejewski.

- Zabierzemy was na islandzkie bezdroża, pokażemy najpiękniejsze wodospady na wyspie, zatrzymamy się przy drugim co wielkości lodowcu Europy i odwiedzimy tradycyjne domki torfowe. Nie zabraknie też opowieści o naszych przygodach i porad na temat przygotowań i organizacji rowerowego rajdu - dodają.

Alicja Barć i Bartosz Maciejewski - zapaleni cykliści i miłośnicy przyrody. W ramach autorskiego projektu Planeta Dzika, zwiedzają świat na dwóch kółkach z jednym pluszowym dzikiem. Udają się w miejsca dzikie, albo pokazują, że miejsca, które wydają się być znane są w rzeczywistości zbadane tylko z wierzchu i kryją w sobie wiele tajemnic i dzikiego piękna. Swoje przygody i relacje z podróży opisują na blogu www.planetadzika.wordpress.com

"Dookoła Islandii na rowerze, czyli Ring Road w 3 tygodnie"
Klub K15,
Krosno, ul. Krakowska 15,
25 lutego (niedziela), godzina 18:00,
wstęp: 5 zł,
rezerwacje miejsc pod numerem tel: 13 43 277 11.

(K15), red.
Fot. © PLANETADZIKA

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj