KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Rock Klub Iron: Horrorscope, J.D. Overdrive & Blacksnake - koncert

Rock Klub Iron zaprasza 10 lutego na koncert Horrorscope, J.D. Overdrive & Blacksnake! Wstęp płatny. Bilety są już w sprzedaży.

REKLAMA


Horrorscope - ścisła czołówka polskiego thrash metalu. Na europejskich scenach obecni od 1997 roku. Siedem płyt długogrających, pięć oficjalnych videoclipów oraz występy m.in. obok Megadeth, Testament, Fear Factory, Kreator, Soulfly, Flotsam & Jetsam, Hatesphere, Napalm Death i wielu wielu innych uznanych marek.
Dokonania studyjne oraz koncerty Horrorscope oprócz wypracowanego przez lata charakterystycznego stylu i brzmienia cechuje solidny warsztat doświadczonych muzyków, zaś utwory obok typowo thrashowej energii posiadają interesujące aranżacje oraz nie są pozbawione melodii. Jesienią 2017 nakładem Defense Records ukazał się najnowszy album grupy "Altered Worlds Practice", dostępny zarówno na CD, jak i w najpopularniejszych serwisach streamingowych.

J.D. Overdrive - w tym roku obchodzą swoje 10-lecie i jak każdy przytomny zespół, nie zrobili wokół tego faktu niepotrzebnego cyrku, tylko wzięli się do roboty i nagrali czwartą już studyjną płytę.
"Wendigo" trafił do sklepów 20 października i według samych zainteresowanych, jest to jeden z najbardziej zróżnicowanych materiałów, jakie popełnili. Szczypta Clutch, szczypta Down, szczypta Orange Goblin. Southern metal podlany litrami rock'n'rolla.

Jako gość specjalny wystąpi BlackSnake. Zespół powstał w Przemyślu 2005 roku. W skład grupy wchodzą: Kamil Rusiecki (vocals), Maciej Więckowski (guitar), Sebastian Krawczyk (bass), Seba Wiśniewski (drums).

Horrorscope, J.D. Overdrive & Blacksnake!
Rock Klub Iron,
Krosno, ul. Sikorskiego 5,
sobota, 10 lutego, godz. 19:00,
wstęp: 25 zł,
rezerwacja pod nr tel: 509 987 566.

Bilety do nabycia w klubie (ul. Sikorskiego 5), w sklepie przy ul. Legionów 13A oraz w sklepie Strefa mRocku (ul. Niepodległości 15 A).

Dołącz do wydarzenia na FB: Horrorscope + J.D.Overdrive: Altered Worlds Practice Live Krosno

Rock Klub Iron, red., fb

  • autor: Rock Klub Iron, red., fb

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?