KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Aleja tańca #human - spektakl polsko-słowacki w RCKP

RCKP w Krośnie zaprasza 24 lutego na spektakl polsko-słowacki w ramach projektu "Aleja tańca".

REKLAMA


Dzisiejszy świat wiele oferuje młodym ludziom. Stwarza im różne możliwości do rozwoju. Ciągły postęp techniczny, cywilizacyjny wymaga od nich przystosowania się i radzenia sobie z tym, co nowe. Świat pędzi do przodu, dlatego sami muszą nauczyć się radzić w życiowych sytuacjach. Niestety młodzież ma często trudności w odnalezieniu się wśród tych wszystkich rzeczy, sytuacji, wymagań, stawianych przed nimi zarówno przez świat techniczny, materialny jak i społeczeństwo, w jakim żyją.

Czy tych kilka historii opowiedzianych przez nich samych pomoże nam ich zrozumieć?

pomysł i reżyseria: Katarzyna Korona,
choreografia: Katarzyna Korona, Aleksandra Fejdasz, Henrieta Haberova,
tańczą: polsko-słowacka grupa taneczna (wśród tancerzy członkowie Zespołu Tanecznego "Bodies" (Słowacja), Dziecięco-Młodzieżowego Zespołu Tanecznego "Kleks" (Polska), Zespołu Tańca Współczesnego "Strecz" (Polska).

Aleja tańca #human
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza,
Krosno, ul. Kolejowa 1,
24 lutego, godz. 17:00,
wstęp: obowiązują bezpłatne wejściówki.

Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie RCKP (ul. Kolejowa 1, p. 234) od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 oraz od 14:30 do 17:300, w soboty od godz. 10:00 do 14. Rezerwacja telefoniczna i internetowa: 13 43 218 98 w. 159 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Widowisko realizowane jest w ramach projektu "Aleja tańca" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020.

rckp, red.

  • autor: rckp, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?