Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Śpiewnik Seweryna Krajewskiego i Niemen akustycznie w K15

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Utwory Seweryna Krajewskiego i Czesława Niemena zabrzmią w marcu w Klubie K15. Wystąpią Radosław Świderski, Krzysztof Chromiński i Iwona Kobylińska.

23 marca odbędzie się akustyczny koncert najpiękniejszych piosenek Seweryna Krajewskiego, od Czerwonych Gitar, poprzez twórczość solową, utwory do filmów oraz napisane przez niego dla innych artystów. Znakomite teksty, m.in.: J. Cygana, A. Osieckiej, A. Mogielnickiego, M. Czapińskiej  i melodyjne kompozycje z charakterystyczną dla kompozytora słowiańską nutą refleksji, które od lat budzą sentyment.

Na 25 marca zaplanowano recital poświęcony twórczości Czesława Niemena - jednej z największych legend polskiej piosenki. Usłyszymy fenomenalne kompozycje do tekstów wybitnych poetów (A. Mickiewicz, J. Tuwim, A. Asnyk, J. Iwaszkiewicz i inni) w akustycznych aranżacjach i kameralnym wykonaniu. W programie m.in.: Czy mnie jeszcze pamiętasz, Sen o Warszawie, Pod papugami, Dziwny jest ten świat, Wspomnienie, Jednego serca, Czas jak rzeka, Płonąca stodoła, Domek bez adresu, Obok nas, Wiem, że nie wrócisz, Pamiętam ten dzień.

Wykonawcy:

- Radosław Świderski - znany bard, leader grupy Radek Blues Band, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny, gitarzysta i wokalista o charyzmatycznej, ciepłej barwie głosu,

- Krzysztof Chromiński - pianista, kompozytor, aranżer, absolwent Akademii Muzycznych w Gdańsku i w Katowicach, laureat Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury,

- Iwona Kobylińska (gościnnie) - wokal, instrumenty perkusyjne, ceniona piosenkarka szanty.

Klub K15
Krosno, ul. Krakowska 15

Śpiewnik Seweryna Krajewskiego
23 marca 2018 (piątek), godzina 19:00

Niemen akustycznie
25 marca 2018 (niedziela), godzina 19:00

Bilety w cenie: 20 zł - przedsprzedaż, 30 zł - w dniu koncertu.
Ilość miejsc ograniczona. Rezerwacje miejsc pod numerem tel. 13 432 77 11.

k15, red.

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj