KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zrób to z książką! Konkurs fotograficzny w KBP

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pod nazwą "Zrób to z książką!".

REKLAMA


Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie fotografii o treści zgodnej z tematem konkursu tj. przedstawiającą osobę/osoby z ulubioną książką np. w trakcie czytania lub w sytuacji powiązanej z tematyką książki i czytelnictwa - na tle krośnieńskich obiektów i/lub miejsc związanych z Krosnem lub powiatem krośnieńskim.

Konkurs jest organizowany z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich i ma na celu promocję czytania, promowanie bibliotek, książek i czytelnictwa przy pomocy fotografii, upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako środka wyrazu artystycznego.

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie: szkół podstawowych kl. VII, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Krosna i powiatu krośnieńskiego.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 zdjęcia wysyłając je na adres mailowy organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć na płycie CD/DVD do siedziby KBP (Krosno, ul. Wojska Polskiego 41).

Termin nadsyłania fotografii mija 9 kwietnia, a ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 23 kwietnia - w Światowym Dniu Książki.

Organizatorzy zachęcają do sięgnięcia po książkę i aparat i łączenie tych dwóch form aktywności. Być może książka stanie się inspiracją do czytania w nietypowych miejscach i promocji ulubionych zakątków Krosna lub regionu.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.kbp.krosno.pl w zakładce Aktualności.

mm (kbp)

  • autor: mm (kbp)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?