Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Jak trafić na "Games Room"?

Ponad 120 gier planszowych, ponadto nowości i premiery przekazane przez Portal Games, sala dla 150 osób, pokaz gry bitewnej osadzonej w realiach "Gwiezdnych Wojen", a do tego akcja charytatywna. To wszystko już za tydzień na kolejnym "Games Room", który odbędzie się w restauracji "W Dobrym Smaku" w Krośnie.

REKLAMAGames Room - W dobrym Smaku to kolejny event organizowany przez Blueberrypuddingcake oraz Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0". Jest to jedno z serii wydarzeń, którego zwieńczeniem będzie konwent #KrosCon. Tym razem patronat nad wydarzeniem objęła Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie, która włącza się w projekt #KrosCon.

W programie przewidziano pokaz gry bitewnej "Star Wars: Armada", w której gracze kierują znanymi z "Gwiezdnych Wojen" okrętami Imperium i Rebelii. W grze używa się znakomicie odwzorowanych modeli, a zasady pozwalają toczyć ciekawe bitwy.

Wydarzenie odbędzie się w restauracji "W Dobrym Smaku" (Krosno Bieszczadzka 1). Organizatorzy nagrali filmik, w którym pokazują jak tam trafić:
Games Room - W dobrym Smaku to także wydarzenie charytatywne. Tym razem zbiórka prowadzona będzie na rzecz Fundacji Wielkie Serce.

Games Room odbędzie się 23 marca (piątek). Początek od 16:00, a zakończenie późnym wieczorem. Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje portal KrosnoCity.pl.

Dołącz do wydarzenia na FB: Games Room - W Dobrym smaku

pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj