KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Jak trafić na "Games Room"?

Ponad 120 gier planszowych, ponadto nowości i premiery przekazane przez Portal Games, sala dla 150 osób, pokaz gry bitewnej osadzonej w realiach "Gwiezdnych Wojen", a do tego akcja charytatywna. To wszystko już za tydzień na kolejnym "Games Room", który odbędzie się w restauracji "W Dobrym Smaku" w Krośnie.

REKLAMA


Games Room - W dobrym Smaku to kolejny event organizowany przez Blueberrypuddingcake oraz Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0". Jest to jedno z serii wydarzeń, którego zwieńczeniem będzie konwent #KrosCon. Tym razem patronat nad wydarzeniem objęła Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie, która włącza się w projekt #KrosCon.

W programie przewidziano pokaz gry bitewnej "Star Wars: Armada", w której gracze kierują znanymi z "Gwiezdnych Wojen" okrętami Imperium i Rebelii. W grze używa się znakomicie odwzorowanych modeli, a zasady pozwalają toczyć ciekawe bitwy.

Wydarzenie odbędzie się w restauracji "W Dobrym Smaku" (Krosno Bieszczadzka 1). Organizatorzy nagrali filmik, w którym pokazują jak tam trafić:
Games Room - W dobrym Smaku to także wydarzenie charytatywne. Tym razem zbiórka prowadzona będzie na rzecz Fundacji Wielkie Serce.

Games Room odbędzie się 23 marca (piątek). Początek od 16:00, a zakończenie późnym wieczorem. Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje portal KrosnoCity.pl.

Dołącz do wydarzenia na FB: Games Room - W Dobrym smaku

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?