KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Tajemnicze pokoje w VIVO! Rozwiąż zagadkę i wydostań się!

Galeria handlowa VIVO! Krosno (ul. Bieszczadzka 29) przygotowała dla swoich gości wyjątkową atrakcję! Do 21 kwietnia w VIVO! czekają na Was dwa niesamowite pokoje zagadek! Wejdź do jednego z pomieszczeń i spróbuj wydostać się, rozwiązując zagadkę!

REKLAMA


Do dyspozycji są dwa pokoje:

Tajemnica Angielskiej Kamienicy
To pokój sławnego detektywa, który zniknął w bliżej niewyjaśnionych okolicznościach. Pozostawił po sobie jedną, nierozwiązaną do tej pory sprawę. Wciel się w rolę słynnego na cały kraj eksperta i rozwiąż zagadkę, która umożliwi otwarcie sejfu. Weź ze sobą znajomych i razem przystąpcie do tego wyjątkowego zadania.

Piernikowa Chata Baby Jagi - dla młodszych uczestników
Skorzystaj z chwili, kiedy Baby Jagi nie ma w swoim domku i wykradnij przepis na wyjątkowego piernika. Po drodze będziesz musiał rozwiązać mnóstwo zadań, łamigłówek, znaleźć odpowiednie ciągi liczbowe, które otworzą zaszyfrowane kłódki. Masz tylko 20 minut zanim Baba Jaga wróci do domku i nakryje Cię na gorącym uczynku!

Atrakcja jest bezpłatna, a zagadki rozwiązywać można samodzielnie lub w maksymalnie 5-osobowej grupie. Drużyny, które wydostaną się z pokoi, otrzymają specjalne dyplomy.

Pokój zagadek dostępny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 12:00 do 20:00 oraz w niedziele od 12:00 do 18:00.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?