KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Kultura Dostępna" w czerwcu, czyli najlepsze polskie kino Heliosie!

Tylko 10 złotych wystarczy, aby raz w tygodniu zobaczyć najciekawsze polskie filmy ostatnich miesięcy na wielkim ekranie! Dzięki wyjątkowemu projektowi "Kultura Dostępna" w każdy czwartek Widzowie kin Helios w całej Polsce mogą oglądać najnowsze, najbardziej cenione oraz nagradzane na festiwalach filmy polskiej produkcji.

REKLAMA


14 czerwca Widzowie zobaczą poruszający dokument "Beksińscy. Album wideofoniczny" ukazujący życie tej niesamowitej rodziny za pośrednictwem prywatnych materiałów. 21 czerwca wyświetlona zostanie malarska animacja "Twój Vincent", nominowana od Oskara biografia Vincenta Van Gogha. Ostatnim czerwcowym seansem będzie "Botoks" - film Patryka Vegi prezentujący autentyczne historie lekarek, które zmagają się z dyskryminacją, pogonią za młodością i presją macierzyństwa.

"Kultura Dostępna w kinach" to projekt NCK, które wraz z siecią kin Helios zachęca do oglądania rodzimych produkcji w kinowej jakości. Dzięki dostępności kin w całej Polsce oraz przystępnej cenie biletu, projekt zyskał grono stałych odbiorców i fanów dobrego polskiego kina.

Seanse z cyklu "Kultura Dostępna" odbywają się w Krośnie o godzinie 13:00 i 18:00. Rezerwacji oraz zakupu biletów dostępne są na stronie www.helios.pl/kultura_dostepna

ak, red.

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?