Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Moc atrakcji na Pikniku Rodzinnym w Rymanowie-Zdroju

Moc atrakcji na Pikniku Rodzinnym w Rymanowie-Zdroju Fot. archiwum PST "Stomil"

W niedzielę, 17 czerwca na terenach zielonych przy ul. Zdrojowej w Rymanowie-Zdroju odbył się VII Piknik Rodzinny organizowany przez PST "Stomil" oraz GOK w Rymanowie. W przedsięwzięcie zaangażowało się ponad stu partnerów i sponsorów!

REKLAMA
Tegoroczna edycja Pikniku przypadła na czas inauguracji Mistrzostw Świata w piłce nożnej, dlatego szczególny akcent został położony na aktywność fizyczną. Stąd też obecność Akademii Piłkarskiej Beniaminek - jednego z najlepszych ośrodków zajmujących się szkoleniem młodych adeptów tej dyscypliny. Wspomniany panel uświetniły pokazy MMA grupy z Krosna, prowadzonej przez trenera Adama Tomasika oraz liczne konkursy sprawnościowe. Po raz pierwszy uczestnicy pikniku mieli okazję zmierzenia się z medalistami mistrzostw Świata i Europy juniorów podczas symultany szachowej.

- Niezwykle bogaty program, siedem paneli tematycznych (prozdrowotny, sportowy, bezpieczeństwa, integracyjny, artystyczny, ekologiczny i zabawowy) oraz liczne konkursy z nagrodami to wynik nie tylko naszej pracy, lecz również to efekt doskonałej współpracy z partnerami i sponsorami. Z całego serca dziękuję im za hojność, ogromną pomoc i okazane zaufanie. Dzięki ich zaangażowaniu z powodzeniem zorganizowaliśmy kolejną edycję pikniku, przy tym rozwinęliśmy jego formułę, czyniąc ją ciekawszą i bardziej urozmaiconą - informuje Agnieszka Fornal-Urban, prezes PST "Stomil" Sp. z o. o.

Duże zainteresowanie wzbudziła wizyta paraolimpijczyka Andrzeja Szczęsnego, twarzy panelu integracyjnego skierowanego do osób z niepełnosprawnością, Organizatorzy przygotowali specjalną ofertę uwzględniająca potrzeby tej grupy.

Podczas pikniku odbył się pokaz akrobacji na drążku pionowym "Pola Dance", prezentacja balonu Cellfast Baloon Team, ponadto występy solistów i zespołów instrumentalno-wokalnych oraz grupy tanecznej "Mała Gracja" z Krosna, aktualnego Mistrza Polski Formacji Tanecznych PTT w kat. do lat 12!

Uwagę uczestników pikniku przyciągnęła prezentacja sprzętu gaśniczego i pokaz ratownictwa wysokościowego w wykonaniu strażaków z Komendy Miejskiej Powiatowej Straży Pożarnej w Krośnie, a także pokaz sprzętu policyjnego Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie zaprezentował "symulator dachowania". Tak wyglądał "panel bezpieczeństwa".

Całości dopełniły przejażdżki kolejką turystyczną, kule wodne, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy i przejażdżki kucykiem. Zwieńczeniem wieczoru był koncert muzyki peruwiańskiej oraz występ zespołu "Kapitał".

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: starosta krośnieński - Jan Juszczak i burmistrz gminy Rymanów - Wojciech Farbaniec.

pd, red.
Fot. archiwum PST "Stomil"

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj