KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Retro Night Party in Krosno [IMPREZA]

Club Wyszynk zaprasza 12 października na kolejną, pozytywną odsłonę piątkowego wieczoru - "Retro Night Party in Krosno". Z głośników polecą największe hiciory z lat 70's,80's,90's oraz 2000's. Za konsoletą DJ K.J. Czekają na Was promocje na barze, i darmowe piwo. Panie do godziny 22:00 wchodzą za FREE. Klub zachęca do rezerwacji loży.

REKLAMA


- W piątek zatańczycie do największych hitów parkietu, przekrój od Afric Simone, Chris Norman & Suzi Quatro, Abba, Boney M, John Lennon, Rolling Stones, Gazebo, Modern Talking, Savage, Bad Boys Blue, Silver Pizzoli, Silent Circle, Michael Jackson, Madonna™, Loft, Europe, Vengaboys, Ace of Base, Nana, czy światowe hity rock`n`rolla, po polskie hity z tamtych lat! Dajcie się porwać. Nie dajcie się zwieść innym. Poczujcie power of the long weekend. Zaproś znajomych, udostępnij wydarzenie, przyjdź. Jesteśmy dla Was! - mówią organizatorzy.

12 października (piątek) | Klub Muzyczny Wyszynk | Krosno, ul. Okrzei 1
- wiek: 18+
- wjazd: 5,- PLN, po godz. 22:00: 10,- PLN
- panie do godziny 22:00 wchodzą za FREE
- masz dziś urodziny? wchodzisz za FREE
- obowiązuje: door selection
- początek o godz. 21:00, koniec o 3:00
- za konsoletą: DJ K.J.
- lokal klimatyzowany
- ogrzewany ogródek

Bezpłatne rezerwacje loży przyjmowane są pod numerem tel. 13 4361227, od wtorku do piątku od godziny 15:00 do 22:00 oraz w soboty od godziny 12:00 do 22:00.

Friday PromoBar
- dla pierwszych 50 klubowiczów - od 21:00 do 23:00 - Tyskie Gronie 0.5l lane - GRATIS! Warto przyjść do Clubu wcześniej.
- piwo Grolsh w cenie - 7 zł.
- zarezerwuj lożę, a do pierwszej 0.5-litrówki otrzymasz jeden dzban Coli do stolika GRATIS.
- driny: Cosmopolitan, Błękitna Laguna i Sex On The Beach za 10 zł.

Dołącz do wydarzenia na FB: Retro Night Party in Krosno

Jemy Na Imprezie
W piątek i sobotę, od godziny 22:00 do północy kuchnia serwuje: zestaw po gruzińsku, kapsalon, frytki, zapiekanki, pieczoną kiełbaskę oraz pizzę: Margherita, Vegetariano, Capriciosa, Salama, Pollo oraz Pepperoni.

Club Wyszynk zastrzega sobie prawo do selekcji gości i może odmówić wstępu bez podania przyczyny. Wstęp tylko dla osób pełnoletnich.

red.

  • autor: red.

1 komentarz

  • Łysy

    Byliśmy z ekipą 13.10 - naprawdę super lokal na taką imprezę integracyjną. Było lepiej niż wszyscy myśleli (większość była w Wyszynku pierwszy raz). Opinię typu "mordownia" można sobie wsadzić ... . Super lokal, klimat i muzyka. POLECAM !!!!

    Zgłoś nadużycie Łysy niedziela, 14, październik 2018 22:10 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?