Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Granice Rzeczywistości

Galeria Gfoto w Krośnie zaprasza na wystawę fotograficzną Edyty Dufaj p.t "Granice Rzeczywistości". Wystawę można oglądać od 2 do 20 sierpnia b.r. w Galerii Gfoto w Krośnie przy ul. Mickiewicza 31. Spotkanie z autorem odbędzie się 20 sierpnia b.r. Galeria czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00, w sobotę od 9:00 do 12:00.

 

REKLAMA 


Edyta Dufaj - ur. w 1988r. Krośnianka. Absolwentka liceum plastycznego im. Tadeusz Brzozowskiego w Krośnie. Obecnie studentka II roku na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Uczestniczka licznych konkursów plastycznych. Reprezentantka liceum plastycznego m.in. na XV Ogólnopolskim Plenerze Rysunkowo – Malarskim w Kazimierzu Biskupim oraz w Przeglądzie Plastycznym z rysunku, malarstwa i rzeźby, który odbył się w Krakowie.

Prezentowała swoje prace m.in. na: XXII Przeglądzie Plastyki organizowanym przez Krośnieński Dom Kultury; wystawie dyplomowej w Biurze Wystaw Artystycznych w Krośnie; wystawie – Artystyczny Indeks Hestii w Galerii Miejskiej Zespołu Szkół Plastycznych w Rzeszowie. W 2007 roku zajęła I miejsce w III Ogólnopolskim Festiwalu Radosnych Serc, organizowanym pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Bydgoszczy. W 2009 r. otrzymała honorowe wyróżnienie na VIII Ogólnopolskim Biennale Rzeźby w Zakopanem. Natomiast w 2010 r zdobyła Grand Prix podczas Ogólnopolskiego Biennale Fotografii "Miasto i ludzie-dynamika". W 2010 r zdobyła również wyróżnienie w konkursie fotograficznym organizowanym z okazji Festiwalu Nauki w Krakowie pt. "Życie".

gfoto

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj