KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Granice Rzeczywistości

Galeria Gfoto w Krośnie zaprasza na wystawę fotograficzną Edyty Dufaj p.t "Granice Rzeczywistości". Wystawę można oglądać od 2 do 20 sierpnia b.r. w Galerii Gfoto w Krośnie przy ul. Mickiewicza 31. Spotkanie z autorem odbędzie się 20 sierpnia b.r. Galeria czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00, w sobotę od 9:00 do 12:00.

 

REKLAMA


 


Edyta Dufaj - ur. w 1988r. Krośnianka. Absolwentka liceum plastycznego im. Tadeusz Brzozowskiego w Krośnie. Obecnie studentka II roku na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Uczestniczka licznych konkursów plastycznych. Reprezentantka liceum plastycznego m.in. na XV Ogólnopolskim Plenerze Rysunkowo – Malarskim w Kazimierzu Biskupim oraz w Przeglądzie Plastycznym z rysunku, malarstwa i rzeźby, który odbył się w Krakowie.

Prezentowała swoje prace m.in. na: XXII Przeglądzie Plastyki organizowanym przez Krośnieński Dom Kultury; wystawie dyplomowej w Biurze Wystaw Artystycznych w Krośnie; wystawie – Artystyczny Indeks Hestii w Galerii Miejskiej Zespołu Szkół Plastycznych w Rzeszowie. W 2007 roku zajęła I miejsce w III Ogólnopolskim Festiwalu Radosnych Serc, organizowanym pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Bydgoszczy. W 2009 r. otrzymała honorowe wyróżnienie na VIII Ogólnopolskim Biennale Rzeźby w Zakopanem. Natomiast w 2010 r zdobyła Grand Prix podczas Ogólnopolskiego Biennale Fotografii "Miasto i ludzie-dynamika". W 2010 r zdobyła również wyróżnienie w konkursie fotograficznym organizowanym z okazji Festiwalu Nauki w Krakowie pt. "Życie".

gfoto

  • autor: gfoto

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?