KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Biuro Podróży dla dzieci i dorosłych - konkurs

W najbliższy weekend, w dniach 1-3 czerwca w Krośnie obchodzone będą Dni Krosna. W związku z tym na mieszkańców „małego Krakowa” czeka wiele atrakcji i interesujących imprez. Biuro podróży Why Not HOLIDAYS wraz z marką Why Not FLY, pragnąc dołączyć do tego wyjątkowego wydarzenia, organizują zabawę dla dzieci i dorosłych w biurze Grupy Why Not TRAVEL przy ul. Piłsudskiego 1.

REKLAMABiuro podróży Why Not HOLIDAYS zaprasza wszystkie dzieci, małe i duże do 13 roku życia, do konkursu „Moje wymarzone wakacje”.

alt

Zabawa polega na samodzielnym wykonaniu pracy plastycznej dowolną techniką o tematyce nawiązującej do wymarzonych wakacjach dzieci. Dzieła najmłodszych należy przynieść do biura podróży lub po prostu przyjść z dzieckiem i tam je wykonać , gdzie są dostępne miejsca oraz artykuły biurowe.

Wszystkie prace zostaną ocenione i nagrodzone drobnym upominkiem, a na stronie Why Not HOLIDAYS pojawi się galeria ze wszystkimi dziełami.
Prace konkursowe można dostarczyć do biura podróży od 29 maja (wtorek) do 3 czerwca (niedziela) do godz. 16:00.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 6 maja o godz. 12.00 na stronie organizatora www.whynotholidays.pl.

Do wygrania upominki od Grupy Why Not TRAVEL!
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie organizatora www.whynotholidays.pl lub w linku.

Z kolei wszystkich dorosłych zapraszamy do zabawy „Quiz turystyczny nie tylko dla podróżników”, który organizuje marka Why Not FLY.

Do quizu zapraszamy wszystkie pełnoletnie osoby. Konkurs polegać będzie na wypełnieniu quizu z pytaniami turystyczno-podróżniczymi. Zabawa rozpoczyna się 3 czerwca od godz. 14:00 do 16:00 oraz do 16:00 – 18:00 w swoim biurze podróży. Wszystkie osoby, które w tej godzinie przyjdą do biura mogą wziąć udział w zabawie.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 4 maja o godz. 15.00 na stronie organizatora i w biurze podróży. W przypadku remisu, odbędzie się dogrywka, o czym uczestnicy zostaną poinformowani.
Do wygrania upominki od Grupy Why Not TRAVEL wraz z książką Wojciecha Cejrowskiego „Gringo wśród dzikich plemion” z autografem autora!

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie organizatora www.whynotfly.pl lub w linku.
Zapraszamy do zabawy!

Paulina Salach
Grupa Why Not TRAVEL
Fot. sxc.hu

  • autor: Paulina Salach, Grupa Why Not TRAVEL

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?