KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Teatr na Bruku 2012

To już szósta edycja wakacyjnych warsztatów, dla młodzieży gimnazjalnej i szkół ponadgimnazjalnych, zakończonych pokazem przedstawienia. W ubiegłym roku owocem warsztatów było widowisko ŚCIEŻKI według scenariusza i w reżyserii Jacka Buczyńskiego i Pawła Fiejdasza.

REKLAMAW 2010 roku przypadała 155 rocznica zapalenia pierwszej lampy naftowej przez Ignacego Łukaszewicza. Krośnieński rynek zamienił się w pole działań Teatru na Bruku. W ramach imprezy Świet(l)ne Miasto zaprezentowano widowisko JAK TO ZE ŚWIATŁEM BYWAŁO według pomysłu Jacka Buczyńskiego i Mariusza Tarnożka.

alt

W tym roku warsztaty rozpoczynają się 18 lipca i trwać będą do 29 lipca, kiedy to młodzież zaprosi na premierę przygotowanego widowiska, gdzieś w okolicach krośnieńskiego rynku, w czasie czwartej edycji Świet(l)nego Miasta, wydarzenia upamiętniającego naftowe tradycje miasta.

Uczestnicy warsztatów mają szansę stać się członkami pracującego przy RCKP Teatru i.t.d.., prowadzonego przez Henryka Wiszniewicza.

Zapisy i informacje w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1
Tel.: 13-4321898, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rckp, mbm

  • autor: rckp, mbm

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?