KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Słonecznikowe konkursy biura podróży Why Not HOLIDAYS

W ramach obywającego się w Krośnie festiwalu Karpackie Klimaty (31.08 – 2.09) biuro podróży Why Not HOLIDAYS zaprasza do udziału w konkursach, których motywem przewodnim jest słonecznik. Pierwszy konkurs polega na wykonaniu najpiękniejszego słonecznika dowolną techniką plastyczną. Drugi natomiast to zabawa, w ramach której w każdą niedzielę sierpnia w biurze Why Not HOLIDAYS w Krośnie całe rodziny rysować będą słoneczniki. Na autorów najlepszych prac czekają cenne nagrody.

REKLAMA


Konkursy na najpiękniejsze słoneczniki są częścią festiwalu Karpackie Klimaty, który będzie się odbywać pod koniec wakacji (od 31 sierpnia do 2 września) w Krośnie. Słonecznik jest symbolem życia i słońca.

Nie może więc dziwić, że właśnie ten kwiat stał się znakiem odbywającego się co roku w Krośnie festiwalu Karpackie Klimaty. Impreza ta jest świętem wszystkich tych, którzy uwielbiają dobrą zabawę, folkową muzykę, wyśmienite wino i jedzenie oraz klimat wielokulturowego pogranicza.

W ramach tegorocznej imprezy biuro turystyczne Why Not HOLIDAYS – patron festiwalu –  przygotowało dwa konkursy na… najpiękniejsze słoneczniki. Nie chodzi tu jednak o żywy kwiat, ale jego artystyczne przedstawienie.

alt

Pierwszy z konkursów polega na wykonaniu słonecznika dowolną techniką, ale musi mieć on formę przestrzenną. Słoneczniki wraz z kartą zgłoszeniową należy przynieść do biura Grupy Why Not TRAVEL w Krośnie przy ul. Piłsudskiego 1 (Rynek) do 26 sierpnia br. do godz 14:00. Główną nagrodą jest voucher o wartości 2 tys. zł, który wykorzystać będzie można na dowolne podróże z oferty biura Why Not HOLIDAYS. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi 2 września na krośnieńskim rynku, podczas finału Karpackich Klimatów.

Ponadto w ramach festiwalu Why Not HOLIDAYS zachęca całe rodziny do zabawy pt. „Rodzinne malowanie”. – Chcemy, aby podczas tegorocznej edycji festiwalu Krosno było pełno kwiatów – zdradza Łukasz Szuba z biura podróży Why Not HOLIDAYS. – W każdą niedzielę sierpnia zapraszamy całe rodziny do naszego biura przy ul. Piłsudskiego 1, gdzie wspólnie będziemy rysować słoneczniki. Autorów najpiękniejszych prac również nagrodzimy.

Zabawa obywać się będzie w każdą niedzielę miesiąca w godzinach od 16.00 do 18.00. Wystarczy przyjść z rodziną do siedziby Grupy Why Not TRAVEL na krośnieńskim Rynku i wspólnie namalować słonecznik. Najpiękniejsze prace nagrodzone zostaną biletami do kina „Sokół” dla całej rodziny. Nagrodą za zajęcie drugiego miejsca jest gra edukacyjna, a za trzecie – zestaw słodyczy. Wyniki tej nietypowej rywalizacji zostaną ogłoszone 1 września na festiwalowej scenie w Krośnie.

(ŁS), (Why Not TRAVEL)

  • autor: (ŁS), (Why Not TRAVEL)

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?