Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Wielkanocny Kiermasz Ekonomii Społecznej w rzeszowskiej Plazie

Stoiska gastronomiczne z potrawami świątecznymi, ręcznie wykonane wielkanocne ozdoby oraz rękodzieło artystyczne będzie czekać na mieszkańców Podkarpacia podczas Wielkanocnego Kiermaszu Ekonomii Społecznej w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 8 kwietnia.

REKLAMAKiermasz organizowany jest przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie. To trzeci taki kiermasz w Plaza Rzeszów. Tym razem na stoiskach wystawców pojawią się produkty związane ze Wielkanocą.

Na kiermaszu znajdziecie inspiracje i pomysły na wielkanocny stół. Pojawią się między innymi ręcznie wykonane pisanki, ozdoby i stroiki świąteczne. Na stoiskach wystawców będzie można kupić również baranki, palmy, koszyki wiklinowe, serwety, dekoracyjne tkaniny, decoupage oraz wyroby z filcu, sklejki czy drewna. Nie zabraknie także stoisk gastronomicznych z tradycyjnymi, regionalnymi potrawami świątecznymi.

Wszystkie produkty wykonane zostały przez podmioty ekonomii społecznej m.in. warsztaty terapii zajęciowej, zakłady aktywności zawodowej czy spółdzielnie socjalne.

Organizatorzy wydarzenia chcą uświadomić mieszkańcom regionu, że wybierając produkty i usługi oferowane przez podmioty ekonomii społecznej, otrzymują wysoką jakość. Jednocześnie przyczyniają się do integracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych marginalizacją społeczną, zawodową i do tworzenia nowych miejsc pracy w regionie.

Stoiska wystawców, które znajdować się będą w atrium centrum można odwiedzać w godzinach od godziny 11:00 do 17:00.

CH Plaza Rzeszów
Rzeszów, aleja Tadeusza Rejtana 65

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj